Сьогодні стартує другий сезон Marathon. Це PvP-екстракшн-шутер від Bungie, який розділив гравців. Одна частина рахує дні до його закриття, а інша — не може відірватися від гри. Наш редактор Сашко Перемот опинився в другій категорії і розповідає про свої враження після трьох місяців на Tau Ceti IV.
Напередодні релізу PvP-екстракшн-шутера Marathon наш редактор Сашко Перемот поділився своїми емоціями від гри. Він коротко розповів, як змінювалося його ставлення до проєкту і чому він може повторити долю сумнозвісних Concord та Highguard. Обговорити новий проєкт від творців Destiny та Halo можна на нашому форумі.
Очільник Tesla нещодавно заборонив менеджерам працювати дистанційно, бо це начебто погіршує якість продукту. Розробники ігор з ним не погодилися.
Очільник PlayStation Джим Раян надіслав співробітникам листа, у якому закликав «поважати розбіжності у поглядах» щодо права на аборт. Після цього він п’ять абзаців розповідав про день народження своїх котів, аби «полегшити стрес від подій у світі».
Розповідаємо, як колишній учасник The Beatles писав музику для науково-фантастичного шутера і як його мелодія для валторни з трьох нот стала однією з ключових музичних фраз Destiny.
Студія Bungie, яка створила оригінальну Halo, підтримала українців. Компанія оголосила, що не продаватиме Destiny 2 в росії та білорусі, а ще додала в гру емблему «Соняшник».
Google пропонує партнерам стримінгову технологію Stadia, але з іншою назвою: Google Stream. Її хотіли продати компаніям Peloton, Capcom і Bungie. Розповідаємо деталі.
Sony купує Bungie за $3,6 мільярда — і третина цих грошей піде на те, аби утримати розробників в компанії. Їх виплачуватимуть поступово протягом кількох років. Розповідаємо деталі.
Ще одне знакове придбання в ігровій індустрії. Sony Interactive Entertainment оголосила, що купує компанію Bungie за 3,6 мільярда доларів.