Дітям не варто вчитися програмувати, бо це робитиме штучний інтелект — гендиректор NVIDIA
В рамках Всесвітнього урядового саміту в Дубаї генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг висловився на тему навичок та професій, які варто опановувати дітям в майбутньому. Він вважає, що програмування не входить до цього списку, бо код писатиме штучний інтелект.
Користувач Twitter під псевдонімом Carnage4Life опублікував відео із заявою керівника. За словами Хуанга, десять років тому існувала думка, що кожному необхідно вчитися програмувати. Тоді ця теза могла бути вірною, та часи змінюються.
Jensen Huang, CEO of Nvidia, argues that we should stop saying kids should learn to code.
— Dare Obasanjo🐀 (@Carnage4Life) February 24, 2024
He argues the rise of AI means we can replace programming languages with human language prompts thus enabling everyone to be a programmer.
AI will kill coding.pic.twitter.com/SxK9twhEby
Як сказав гендиректор, тепер за допомогою штучного інтелекту кожен здатен писати код. А дітям краще навчатися створювати технології, які спростять мови програмування та зроблять їх схожими до людських. На думку Хуанга, в майбутньому комп’ютери будуть розпізнавати людські слова. І через це такі мови, як C++ чи Java, можуть застаріти.
«За останні
10-15 років майже кожен, хто сидить на такій сцені, казав вам, що дуже важливо, щоб ваші діти вивчали комп’ютерні науки, що всі повинні навчитися програмувати. А насправді все майже з точністю до навпаки. Наше завдання — створити комп’ютерні технології, щоб ніхто не мусив програмувати, і щоб мова програмування була людською. Зараз кожен у світі є програмістом. Це і є диво штучного інтелекту», — заявив голова NVIDIA.
Далі Хуанг порадив сконцентруватися на практичніших сферах: біології, виробництві, сільському господарстві та освіті. Це дасть більш плідні результати, ніж змагання з ШІ у програмуванні.
Нагадаємо, минулої осені ми публікували думку колишньої продюсерки Assassin’s Creed Джейд Реймонд щодо штучного інтелекту. Вона вважає, що в майбутньому ШІ обов’язково застосовуватиметься при створенні ігор.
Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини
18 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів