Wargaming організовує для дітей з України літній табір в Литві
Wargaming Vilnius у співпраці з Литовським Червоний Хрестом профінансує перебування 100 українських дітей у літньому таборі в Литві. Про це нам повідомили у компанії. Wargaming сподівається, що така ініціатива допоможе дітям, які втекли від війни та знайшли притулок у цій країні, легше адаптуватися на новому місці й знайти нових друзів.
Українські діти
«Українським дітям, які знайшли другу домівку в Литві, довелося дуже швидко подорослішати. Для них ігри з друзями змінилися втечею від війни, дитинство було затьмарене турботою про рідних, які залишилися на зруйнованих територіях. Спільні зусилля литовського бізнесу та суспільства для допомоги сім’ям, які приїхали з України, неймовірні, тому ми радо сприяємо цим зусиллям і заохочуємо інші компанії долучатися», — зазначає Мантас Катінас, голова Wargaming Vilnius.
Wargaming співпрацює з Міністерством соціального захисту та праці та організацією Червоного Хреста Литви, яка надає допомогу українцям у цьому проєкті і до якої можна звертатися з цього приводу. Раніше Wargaming Kyiv виділив 30 мільйонів гривень організації Червоний Хрест України на медичні потреби українських лікарень та лікарів, а також потреби вимушених переселенців та іншу діяльність міжнародної гуманітарної організації.
Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини.
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів