Steam запускає функцію сімейних груп: скільки в них можна додати користувачів та які обмеження можна встановити для дітей
Компанія Valve представила сімейні групи у Steam. Команда майданчика зазначає, що це набір нових функцій для сімей, які замінять сімейну бібліотеку Steam та його сімейний режим. Відтепер буде одне місце, звідки можна керувати, до яких ігор матимуть доступ члени сім’ї та коли вони можуть грати в них.
«Спершу слід створити сімейну групу Steam, до якої ви можете запросити до 5 родичів. Керувати сімейною групою можна в клієнті Steam, на мобільному пристрої або в браузері. Після приєднання до сімейної групи Steam ви автоматично матимете доступ до всіх ігор, якими можна поділитися, у власності її учасників, а вони отримають доступ до ваших. Під час наступного входу до Steam сімейна бібліотека з’явиться у стовпці ліворуч як новий підрозділ у списку ігор. Ви зберігаєте право власності на свої наявні ігри, а нові куплені й далі будуть з’являтися у вашій колекції», — йдеться у повідомлені.
При цьому використовуючи ігри зі своєї сімейної бібліотеки, гравець буде створювати власні ігрові збереження, зароблятимете власні досягнення Steam, матимете доступ до файлів майстерні тощо. У Valve зазначають, що завдяки сімейній бібліотеці користувачі зможуть грати в ігри з бібліотек інших членів родини навіть у той час, коли самі вони грають в іншу гру. Зі списком ігор, які наразі підтримують цю функцію, можна ознайомитися за цим посиланням.
Окрім того, сімейні групи мають функцію батьківського контролю. Користувач може обрати, до яких ігор діти матимуть доступ, та відстежувати їхню діяльність. Ця інформація доступна з будь-якого пристрою. Як пояснюють в Steam, кожен учасник сімейної групи має одну з двох ролей: дорослий або дитина. Будь-який дорослий може керувати запрошеннями та накладати обмеження на акаунти. До акаунтів дітей може застосовуватися батьківський контроль, і вони не мають дозволів на керування сімейною групою. Також батьківський контроль дає дорослим змогу:
- надавати доступ до доречних ігор;
- обмежувати доступ до крамниці Steam, спільноти та чату з друзями;
- встановлювати обмеження на ігровий час (за годинами або днями тижня);
- переглядати звіти щодо ігрового часу;
- схвалювати й відхиляти запити від акаунтів дітей на додатковий ігровий час і доступ до функцій (тимчасово або постійно);
- відновлювати доступ до акаунта дитини, якщо вона не може ввійти до нього.
«Ми знаємо, що батькам часто доводиться купувати ігри для своїх дітей, а це може займати певний час. Зазвичай батьки або самі купують ігри в дарунок для дітей, або дозволяють їм скористатися своєю кредитною карткою. Щоб спростити цей процес, ми додали такий варіант: дитина може попросити дорослого в сімейній групі оплатити вміст її кошика. Дорослий може схвалити запит і оплатити покупку зі свого мобільного пристрою або електронної пошти. Після цього всі придбані ігри додаються до акаунта дитини», — додає команда цифрового магазину.
Щоб ознайомитися з функціями сімейної групи Steam, слід приєднатися до їх тестування Для цього потрібно запустити клієнт Steam і в лівому верхньому кутку натиснути «Steam» — «Налаштування». На вкладці «Інтерфейс» треба буде натиснути на розкривне меню навпроти опції «Участь у бета-тестуванні клієнта Steam». Після цього потрібно лише вибрати «Steam Family Beta».
6 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів