Розробник з Японії 10 років майже не виходить з дому. Він планує завершити гру у 2023 році

Видання The Gamer опублікувало історію про розробника ігор Ніто Содзі, який протягом 10 років майже не залишає свій дім: він виходить, лише щоб підстригтися і винести сміття.

Содзі розповідає, що ізолювався від суспільства після завершення коледжу в Токіо. Йому не вдалося влаштуватися на роботу чи стати письменником. Тому він поїхав до рідного міста, щоб жити cамому в квартирі своєї тітки.

Протягом цього часу він опанував англійську мову, навчився розробці та зараз створює свою першу гру — Pull Stay, гроші на яку збирає на Kickstarter (вже є 31 тисяча доларів). Також Содзі веде блог на YouTube, де розповідає про розробку і своє життя.

«Я став хікікоморі (відлюдником — прим. ред.) аби жити кожним днем і займатись лише тим, що справді варте уваги. Тому для мене останні 10 років були приємнішими, ніж якби я працював назовні», — додав Содзі у інтерв’ю Kyodo News.


Pull Stay поєднує у собі жанри Beat ’em up і Tower Defense. Гравцю треба захистити персонажа, який виходить з дому лише раз на два місяці, щоб підстригтися. Реліз запланований на квітень 2023 року.


Розробник описує свою гру як «поєднання Final Fight та Home Alone у японському комедійному шоу». Содзі сподівається, що прибуток від гри допоможе йому стати незалежним.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn


Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі