Microsoft придбає Activision Blizzard. Сума угоди — $68,7 мільярда
Сьогодні Microsoft оголосила, що придбає гігантів ігрової індустрії Activision Blizzard. Сума угоди — $68,7 мільярда.
«Це придбання допоможе розвивати ігровий бізнес Microsoft для мобільних пристроїв, ПК, консолей і хмари, а також створить фундамент для метавсесвіту», — написала Microsoft у пресрелізі.
Це наймасштабніша угода в цьому секторі, яка робить ігровий підрозділ Microsoft третьою за прибутками геймдев-компанією у світі після Tencent і Sony.
Також бібліотека ігор Activision, зокрема World of Warcraft, StarCraft, Call of Duty та Overwatch, дасть ігровій платформі Xbox перевагу над PlayStation, яка роками мала регулярний потік ексклюзивних тайтлів.
Боббі Котік залишиться генеральним директором Activision Blizzard. Після закриття угоди бізнес Activision Blizzard буде звітувати перед Філом Спенсером, генеральним директором Microsoft Gaming.
«Геймери з усього світу люблять ігри Activision Blizzard, і ми віримо, що найкращі роботи творчих команд ще попереду. Разом ми побудуємо майбутнє, де люди зможуть грати в ігри, які завгодно і де завгодно», — сказав Філ Спенсер, генеральний директор Microsoft Gaming.
Очікується, що угода буде остаточно закрита у 2023 фінансовому році.
Нагадаємо, у
Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини.
7 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів