Розробники Famine Way відповіли на критику окремих українських гравців про вибір теми Голодомору для проєкту
Після анонсу Famine Way студія Stellarium отримала порцію критики від окремих українських гравців. Частині користувачів здалося, що створювати інтерактивний проєкт про Голодомор недоречно. Розробники з цим незгодні, тому нещодавно відповіли незадоволеній частині спільноти.
Представники Stellarium опублікували на офіційному акаунті в Twitter відео з поясненням своєї позиції. За словами творців, ігри давно переросли статус звичайної розваги й перетворилися на мистецтво. Вони стали таким же способом передачі інформації, як книги та фільми. При цьому в іграх є одна велика перевага — інтерактив.
«Можливість впливати на хід подій дозволяє ще більше зануритися в історію та пережити її сповна. This War of Mine. Гра розкриває історію облоги Сараєво, але очима цивільних. Ігролад змушує приймати складні рішення, керуючись совістю. Складно назвати таку гру розвагою», — сказано в ролику.
Зачепили досить важливу тему, яка стосується і Famine Way — ігри як розвага(?).
— STELLARIUM | Famine Way (@STELLARIUM_team) November 28, 2023
Шкода, що навіть деякі з ігрового ком'юніті притримуються цієї тези. Будемо це змінювати🙌t.co/0cRRjGX0b8 pic.twitter.com/YK7sQjrocC
Розробники також перелічили інші приклади інді-проєктів, в яких підіймаються складні та важливі теми. Сюди відносяться Distraint, Gris, My Child Lebensborn, Amnesia: The Bunker, What Remains of Edith Finch і Valiant Hearts: The Great War. За словами творців, список можна продовжувати ще довго.
В коментарях під роликом користувачі підтримали Stellarium. Вони не зрозуміли, звідки взагалі взялася критика, і написали, що такі ігри повинні існувати.
«Десь вже дають учням пройти Valiant Hearts, а десь все ще відкривають для себе вогонь», — написав користувач під псевдонімом Aniki.
Нагадаємо, нещодавно ми писали як російські пропагандисти накинулися на Famine Way. Вони почали просувати лозунги, що українські діти «гратимуть в Голодомор». Розробники лише посміялися і вчергове впевнилися у важливості піднятої теми.
7 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів