CDPR виступила проти російського озвучення доповнення до Cyberpunk 2077. Однак росіянам байдуже

Cyberpunk 2077 вийшла з повним російським озвученням. Однак це було до того, як росія розпочала повномасштабну війну проти України, а CD Projekt RED згорнула бізнес на території країни-терориста. Доповнення Phantom Liberty («Ілюзія свободи»), вийшло вже без озвучення. Студія GamesVoice із рф вирішила зібрати кошти і створити голосовий переклад власними силами. CDPR виступила проти, однак росіянам байдуже на думку компанії, якій належить інтелектуальна власність.

Кілька днів тому GamesVoice випустила трейлер озвучення Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Про це користувачі написали в коментарях до постів у офіційному Telegram-каналі CD Projekt RED. Однак представники студії офіційно заявили, що проти самодіяльності росіян.

«Ми не давали дозволу на створення цього озвучення. Ми не схвалюємо використання фанатського контенту в комерційних цілях. З 2023 року, коли GamesVoice звернулася до нас вперше, наша позиція не змінилася», — написали в CD Projekt RED.

Розробники мали на увазі, що російська студія проводить краудфандингову кампанію для створення озвучення. Вона збирає три мільйони рублів на реалізацію ідеї. Тому CDPR вважає це використанням фанатського контенту в комерційних цілях.

У GamesVoice виклали відповідь на заяву польської студії. Її суть зводиться до фрази: «Ми випустимо озвучення, з вашим дозволом чи без». Росіяни, звісно ж, це підтримали, а заодно облили брудом CD Projekt RED у соцмережах.

Нагадаємо, разом із релізом Phantom Liberty у Cyberpunk 2077 зʼявився український текстовий переклад. А в кінці 2024-го CDPR шукала менеджера з української локалізації.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

І Єгор Васильєв теж буде у рос. озвучці? Чи він вже ноги переламав усім?

Панове нажаль сама компанія не проти озвучки. Вони проти схеми роботи цього Games voice.

Нарешті буде озвучка DLC, хоч і російська. Замахався субтитри читати;)

це така гра в «гарного й поганого копа» від CDPR
тут вони обурюються й не випускають озвучку
а іншою рукою вони ведуть x.com/CDPR_RU

а оце окремий вид знущання

Вы про то, что CDPR сначала указали две столицы, а вместо третьей указали областной центр Казахстана? Почему сразу издевательство? Может, они просто не знают, что столица Казахстана — это Астана, а не Алма-Ата.

це ж росіяне, вони крадуть не тільки стиралки з окупованих міст.

Блотяні горять — то є файно.

Підписатись на коментарі