Епоха Destiny 2 завершується. Bungie випустить фінальне оновлення на тлі загрози масштабних звільнень

Студія Bungie офіційно оголосила, що підтримка її флагманського шутера Destiny 2 припиняється. Фінальне контентне оновлення під назвою Monument of Triumph вийде вже 9 червня.

У своєму офіційному анонсі розробники спробували подати це рішення у позитивному світлі, назвавши його новим початком для компанії, який дозволить зосередитися майбутніх проєктах. Проте видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела всередині Bungie, малює значно похмурішу картину: закриття гри свідчить про серйозні проблеми студії.

За даними Bloomberg, материнська компанія Sony планує провести «значну хвилю звільнень» у Bungie паралельно з тим, як згортатиметься розробка Destiny 2. Головна проблема полягає в тому, що керівництво не має затвердженого нового проєкту для команди, яка звільниться після закриття шутера.

Зокрема, в компанії немає жодних планів щодо розробки Destiny 3. За словами інсайдерів Bloomberg, команда розробників намагалася пітчити керівництву нові ідеї (включно з новими іграми у всесвіті Destiny), проте Sony та менеджмент Bungie наразі не дали зелене світло жодній із них.

Наразі невідомо, скільки працівників потраплять під скорочення. Також не ясно, чи переведуть частину команди Destiny 2 на підтримку екстракшн-шутера Marathon, який вийшов раніше цього року.

Як відреагували на це гравці Destiny 2

Звістка про закриття улюбленого ММО-шутера викликала бурхливу реакцію спільноти Destiny 2, яка виплеснула свій гнів на новий проєкт студії — Marathon. Розчаровані гравці почали ставити грі низькі оцінки в Steam та на агрегаторі Metacritic. Користувачі звинувачують керівництво у тому, що ресурси та таланти були перенаправлені на новий екстракшн-шутер, що фактично й «поховалу» десятирічну історію Destiny.

«Ця гра вбила Destiny 2, гру, в яку я грав понад 10 років. Я ніколи не пробачу цього Sony чи Bungie», — написав один з користувачів Metacritic і поставив Marathon нуль балів.

Що буде з Destiny 2

Фінальний апдейт Monument of Triumph має стати прощанням із персонажами, а розробники запевняють, що прагнуть зберегти серію «поза межами Destiny 2». Самі сервери гри залишатимуться ввімкненими та доступними для фанатів у найближчому майбутньому.

Нагадаємо, у своєму звіті за весь 2025 фінансовий рік Sony була змушена офіційно «списати» близько $770 млн збитків через стрімке знецінення нематеріальних та інших активів Bungie (із них $570 млн списали саме в останньому кварталі). Очевидно, саме ці колосальні фінансові втрати та необхідність готувати бюджет під майбутню PlayStation 6 і змусили японського гіганта вдатися до радикального згортання Destiny 2 та підготовки до масових звільнень.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі