Subnautica 2 розійшлася накладом понад 1 мільйон копій у перший день релізу

Subnautica 2 — сиквел одного з найпопулярніших підводних виживачів, продемонстрував приголомшливий старт. Вчора, 14 травня, гра вийшла у ранній доступ Steam і лише за першу добу розійшлася накладом понад 1 мільйон копій.

Про цей успіх офіційно повідомили розробники зі студії Unknown Worlds на сторінці гри у X.

«Понад мільйон сабнавтів вже занурилися у Subnautica 2! Ми безмежно вдячні вам за вашу підтримку!», — написали автори проєкту.

Окрім фінансового успіху, гра показала неймовірну зацікавленість спільноти. За даними SteamDB, піковий онлайн у перший день сягнув позначки у 467 тисяч одночасних гравців. Це майже стільки ж, як і піковий онлайн у ARC Raiders (481 тисяч) та трохи менше, ніж у Hollow Knight: Silksong (587 тисяч).

Нагадаємо, у вересні 2025 року після релізу Silksong сиквел Subnautica став лідером в Steam за кількістю вішлістів, обійшовши Battlefield 6 та Deadlock з показником понад 3 млн додавань.

Про гру

Subnautica 2 — це симулятор виживання, події якого розгортаються на цілком новій планеті. Гравцям знову доведеться пристосовуватися до суворих підводних умов, будувати бази та виготовляти інструменти, щоб розкрити таємниці глибин. Головним нововведенням сиквелу стала можливість проходити гру як наодинці, так і в кооперативі з друзями, що значно розширило можливості взаємодії зі світом.

А ви вже встигли зіграти в Subnautica 2? Діліться враженнями.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Відкладаю на потім. Все ще у списку бажаного. Кажуть, що там мультиплеєр є в Subnautica 2. Якщо хто хоче колись разом пограти, то напишіть мені у телеграмі (клік). Я лише до цього у Subnautica першу частину грав.

Підписатись на коментарі