Видавець інді-ігор запустив телефонну лінію для рекомендацій. Що з цього вийшло

Інді-видавництво New Blood Interactive 1 квітня запустило ініціативу, яка виглядала як жарт. Компанія створила телефонну лінію, щоб усі охочі могли ділитися своїми ідеями та рекомендаціями. Вона й досі працює за номером 1 (800) 352-9727. Протягом місяця представники New Blood опрацювали понад тисячу повідомлень, і деякі з них, звісно ж, були жартівливими.

Про це компанія повідомила на офіційному акаунті в Bluesky.

«Наразі ми прослухали понад 1000 ваших голосових повідомлень. Дякуємо за ваші запитання, добрі слова, замовлення їжі та турботу про стан нашого холодильника», — написали в New Blood.

Один із фанатів порекомендував компанії створити гру про «боротьбу з жуками». Його основний аргумент полягав у тому, що це «зараз у моді».

New Blood відома завдяки Dusk, Faith, Ultrakill, Gloomwood, Fallen Aces, Blood West та деяким іншим проєктам. Компанія спеціалізується переважно на бумер-шутерах та імерсивних симуляторах.

Кадр з гри Dusk

Ми вже писали про те, як співзасновник та директор New Blood Дейв Ошрі заявляв, що Baldur’s Gate 3 змінила сприйняття жанру RPG. І тепер видавці переглянуть своє ставлення до нього.

А як ви ставитеся до ініціативи з телефонною лінією? Це більше жарт чи дієвий спосіб отримати цікаві ідеї? Пишіть в коментарях.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ініціатива то прикольна. Але як бути із юридичною стороною? Якщо ідею людини використають. То та людина матиме право подати в суд. Хіба ні? Я бачив на сайті Remedy текст: «На жаль, ми не можемо переглянути ваші ігрові ідеї з юридичних міркувань. Будь ласка, не надсилайте Remedy жодних ігрових ідей».

Вони б так само могли написати, що всі, хто надсилають їм ідею, погоджуються, що після надсилання, права на ці ідеї передаються компанії. За бажанням, можна юридично прикрити свою дупу. Тож кейс, про який ви зазначили, виглядає більше як відмазка та небажання Remedy возитися з фідбеком користувачів

Є у мене для них класна ідея😁 текст збережений в оригіналі для точної передачі:
«Здраствуйте. Я, Кирилл. Хотел бы чтобы вы сделали игру, 3Д-экшон суть такова... Пользователь может играть лесными эльфами, охраной дворца и злодеем. И если пользователь играет эльфами то эльфы в лесу, домики деревяные набигают солдаты дворца и злодеи. Можно грабить корованы... И эльфу раз лесные то сделать так что там густой лес... А движок можно поставить так что вдали деревья картинкой, когда подходиш они преобразовываются в 3-хмерные деревья. Можно покупать и т.п. возможности как в Daggerfall. И враги 3-хмерные тоже, и труп тоже 3д. Можно прыгать и т.п. Если играть за охрану дворца то надо слушаться командира, и защищать дворец от злого (имя я не придумал) и шпионов, партизанов эльфов, и ходит на набеги на когото из этих (эльфов, злого...). Ну а если за злого... то значит шпионы или партизаны эльфов иногда нападают, пользователь сам себе командир может делать что сам захочет прикажет своим войскам с ним самим напасть на дворец и пойдет в атаку. Всего в игре 4 зоны. Т.е. карта и на ней есть 4 зоны, 1 — зона людей (нейтрал), 2- зона императора (где дворец), 3-зона эльфов, 4 — зона злого... (в горах, там есть старый форт...)
Так же чтобы в игре могли не только убить но и отрубить руку и если пользователя не вылечат то он умрет, так же выколоть глаз но пользователь может не умереть а просто пол экрана не видеть, или достать или купить протез, если ногу тоже либо умреш либо будеш ползать либо на коляске котаться, или самое хорошее... поставить протез. Сохранятся можно...
P.S. Я джва года хочу такую игру.»

Підписатись на коментарі