«Цинічна суміш запозичених механік». Директор із видавництва Larian Studios розкритикував корейський хіт Crimson Desert

Майкл Даус, Publishing Director у Larian Studios, поділився своїми думками про рольовий екшн Crimson Desert від студії Pearl Abyss. Він назвав гру веселою, але водночас критично відгукнувся про її вторинність.

Даус опублікував пост у своєму X, де порівняв гру зі збірками хітів, які продаються на заправках. На його думку, розробники просто зібрали докупи перевірені механіки з інших ігор, щоб мінімізувати ризики.

«Crimson Desert весело грати, але це така цинічна суміш запозичених механік. Очікуйте набагато більше такого у преміум-сегменті та F2P. У цьому просто менше ризику», — написав керівник.

Пізніше Даус додав, що Crimson Desert не більш цинічна, ніж будь-яка інша велика AAA-гра у відкритому світі, яка експлуатує власні напрацювання.

Насамкінець фахівець висловив сподівання, що гра отримає свій «момент Dark Arisen» (за аналогією з доповненням до Dragon’s Dogma, яке значно покращило оригінал). На його думку, динаміка розвитку Crimson Desert вказує саме на це.

А тим часом розробники Crimson Desert відзвітували про 4 мільйона проданих копій. Гра отримує багато позитивних відгуків від користувачів.

А що ви думаєте? Чи дійсно для успіху розробникам достатньо запозичити цікаві механіки з інших ігор?

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я думав що в RPG всі ігрові механіки вже відкриті...

> Вторина Crimson Desert
> Такий механічно оригінальний DOS3 BG3 з новаторською бойовою системою прямо з настільної гри з 40-річною історією (і навіть так моментами вона відверте лайно)

Не переплутайте.

А взагалі чувак такий балабол, боже

Чи дійсно для успіху розробникам достатньо запозичити цікаві механіки з інших ігор?

Ні. Це лише показує що у (тп-фп) екшен-рпг рівня ААА з відкритим світом велика аудиторія, якій не вистачає того що виходить на ринку. Бо якби, кожен рік виходила гра, рівня Відьмак3 або Кіберпанк в своїй найкращій ітерації, то Крімзон пролетів би як «фанєра над Паріжем». А так, як-то кажуть на безриб’ї і рак риба.

Підписатись на коментарі