«Писати код під час тривоги — звично, але ненормально». Геймдев-студії про 4 роки війни та вдячність ЗСУ і енергетикам
У своїх дописах компанії згадують колег, які зараз змінили роботу в офісах на службу в лавах ЗСУ. Вшановують пам’ять тих, хто загинув, захищаючи країну. Говорять про те, як ця війна вплинула на всіх нас. Та головний спільний аспект усіх звернень — вдячність військовим, медикам і енергетикам, завдяки яким індустрія продовжує працювати.
Зібрали дописи українських студій.
AB Games
«Сьогодні ще одна річниця повномасштабного вторгнення — дата, яка перестала бути просто числом у календарі й стала точкою відліку зовсім іншої реальності для всіх нас.
Щороку цей день повертає до головного: до пам’яті про тих, кого ми втратили, до вдячності тим, хто захищає країну сьогодні, і до усвідомлення ціни, яку ми платимо за можливість жити й працювати у своїй державі.
У нашій команді є ті, хто зараз служить і захищає нашу державу. Є ті, хто системно волонтерить: закриває збори, підтримує підрозділи, допомагає там, де це потрібно щодня. Ми в AB Games продовжуємо працювати, усвідомлюючи, що наше сьогодні можливе лише тому, що хтось щодня захищає країну ціною власної безпеки.
Ми дякуємо нашим колегам, які сьогодні в строю. Ваша сила й відданість — це не абстракція для нас, а особиста, спільна історія.
Окремо хочемо згадати Мішу Новікова, який загинув, захищаючи Україну. Він назавжди залишиться частиною нашої команди, нашої історії й пам’яті. Це втрата, яку неможливо виміряти словами. Спи спокійно, друже.
Ця війна змінила кожного з нас.
Вона навчила жити з втратами, працювати в невизначеності, вона зробила нас уважнішими до цінності життя й чеснішими у розумінні того, що за звичним стоїть велика ціна.
Пам’ятаємо, дякуємо та продовжуємо боротьбу.
Слава Україні! Героям слава!», — написали розробники на сторінці компанії.
GSC Game World
«24 лютого 2026 року — чотири роки з початку повномасштабного вторгнення. Чотири роки — достатньо, щоб змінитися. Але вони ніколи не зроблять війну нормою.
З 2022 року ніхто не залишився тим, ким був до цього. Писати код під час повітряної тривоги — звично, але ненормально. Гріти пляшечку для маленького сина на штучному каміні — звично, але ненормально. Підтримувати роботу апарата штучної вентиляції завдяки переносному генератору — звично, але ненормально. Їхати до Донецької області, а виходити в Барвінковому на Харківщині — звично, але ненормально.
Звичність підмінила нормальність. Ми навчилися планувати день навколо відключень. Жити в напівтемряві, але тримати світло всередині. Тримати зарядні станції напоготові — бо ніколи не знаєш, коли вони знадобляться. Встигати до комендантської години. Чекати новин від тих, хто зараз на фронті. Ми змінилися, але не змирилися. Ми втомлюємося, але не маємо права зупинитися.
У четверту річницю повномасштабного вторгнення ми дякуємо всім, завдяки кому продовжуємо жити й працювати: військовим, медикам, енергетикам, волонтерам, комунальникам, вчителям — усім, хто робить своє щодня. Тим, хто наближає справедливий мир, який обов’язково настане», — зазначили в GSC.
Frogwares
«Чотири роки тому Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.
За ці чотири роки ми пережили втрати та руйнування, але також стали свідками надзвичайної мужності та стійкості. Наші воїни захищають передову. Наші медики рятують життя під обстрілами.
Інженери та енергетики відновлюють світло в найтемніші години. Мільйони звичайних українців продовжують нести надзвичайний тягар із силою та відвагою.
Ця війна точиться на багатьох фронтах, а не лише за допомогою боєприпасів та бомб.
Вона ведеться через пропаганду та дезінформацію, через кібератаки та через навмисні спроби залишити наших людей без тепла й електрики в розпал зими.
І все ж, ми не втратили свого духу.
Ми продовжуємо стояти, підтримувати одне одного та боротися за нашу свободу, нашу незалежність і шанс на справедливий та тривалий мир.
Слава Україні!», — написали розробники.
Zagrava
«Чотири роки повномасштабної війни. Чотири роки боротьби та єдності.
Ми живемо в реальності, яка колись здавалася неможливою, і вчимося бути сильними не на словах, а у діях.
Дякуємо тим, хто боронить нашу країну. Тим, хто тримає небо, землю і наше майбутнє.
Війна триває. І разом із нею триває наша відповідальність — підтримувати, памʼятати, допомагати», — зазначили в компанії.
QS Games
«Четверта річниця повномасштабного вторгнення. Ми пам’ятаємо ціну, якою тримається життя.
Попри холод. Попри втрати, які неможливо прийняти. Попри виснаження та невизначеність.
І все ж — країна продовжує працювати. Бізнеси відкриваються знову. Народжуються діти. Ми продовжуємо донатити нашим захисникам. А люди підтримують одне одного.
Ми тут. І ми не здаємося, бо світло переможе.
Сьогодні ми вкотре дякуємо тим, завдяки кому ми можемо жити й працювати.
Слава Україні! Героям Слава!», — висловились в QS Games.
Smart Project
«24 лютого 2022 року повністю змінило наші життя. З першого дня повномасштабного вторгнення і до сьогодні ми як команда з України продовжуємо робити те, що можемо, — підтримувати наших людей», — зазначили в Smart Project.

Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів