СЕО Epic Games назвав пропозиції заборонити соцмережу X «звичайним кумівським капіталізмом»
Привіт, спільното! Впевнений, ви помітили шквал критики в бік соцмережі X (раніше Twitter) минулого тижня — ШІ-чатбота Grok використали для того, щоб «роздягати» людей та навіть генерувати сексуалізовані зображення дітей. Це викликало хвилю обурення і, зокрема, у кількох країнах почалася дискусія про законодавчу заборону X. Одним з тих, хто став на захист соцмережі виявився CEO Epic Games Тім Свіні.
«Причина № 42 на користь відкритих платформ: щоб зупинити нескінченні вимоги кожного політика до всіх „воротарів“ цензурувати всіх їхніх політичних опонентів.
В усіх великих ШІ є задокументовані випадки, коли вони „зриваються з рейок“; усі великі компанії, що розробляють ШІ, роблять максимум можливого, щоб цьому протистояти; жодна не є досконалою. Коли політики вимагають вибірково придушити саме той ШІ, який належить компанії політичного опонента, це звичайний кумівський капіталізм.
Я захищаю відкриті платформи, свободу слова та послідовне застосування принципу верховенства права. Погані речі, які люди роблять за допомогою ШІ, я не захищаю, але рішуче виступаю проти того, щоб неправомірні дії небагатьох використовували як привід підірвати свободи всіх», — зазнавич Свіні.
Частина західних ігрових медіа опублікували заяву Свіні з акцентом на тому, що «заборона Twitter через його здатність створювати порнографічні зображення неповнолітніх — це лише спроба цензурувати всіх своїх політичних опонентів». Однак генеральний директор Epic Games уточнив, що він говорив дещо про інше.
«Це огидна брехня. Я критикував урядовця за тиск на Apple і Google, щоб ті заблокували платформу для висловлювань, яка належить їхньому політичному опонентові, позбавивши майданчика для висловлювань 500 млн користувачів під приводом зупинити невелику кількість людей, які поширювали огидний контент», — додав Свіні.
Нагадаю, що раніше Тім Свіні виступив за те, щоб Steam прибрав позначку «Made with AI». За його словами, йому «гидко спостерігати, як Valve забирає все більше можливостей у малих розробників, полегшуючи нові хвилі кампаній „скасування“ та рев’ю-бомбінгу».
2 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів