Шукаю ментора, наставника (Unity, C#, GameDev)
Шукаю людину з індустрії яка подивиться на те що я наробив і як я це роблю і дасть оцінку або настанову куди і як рухатись далі. В замін можу дати лише відповідальність та зацікавлення, а також обіцянку передавати ці знання наступним загубленим душам у нашому ком’юніті, або можливо хтось шукає людину для практикування менторству.
Підійде будь-який формат, один-єдиний дзвінок на 15хв, або регулярні чи нерегулярні зустрічі. Можемо зустрітись десь на промі, якщо у франківську.
Тут про мене — ютуб
1 коментар
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівНапиши мені: @anheym
Допоможу