Один фанат провів у Civilization V понад 58 тисяч годин. А який у вас рекорд часу в іграх?

Користувач під псевдонімом Ddonmega розповів про захоплення свого батька Sid Meier’s Civilization V. Чоловік провів у знаменитій глобальній стратегії понад 58 тисяч годин. З моменту виходу проєкту він щодня присвячував йому в середньому 10 годин і 49 хвилин. Знаючи про захоплення батька, сімʼя подарувала йому Civilization VII.

Ddonmega опублікував пост на форумі Reddit. Як підтвердження своїм словам користувач виклав фото з ігровим часом батька у стратегії Firaxis Games. На зображенні зі Steam помітно, що чоловік провів у Civilization V 58731 годину.

«Мій тато обожнює Civilization V. Ми завітали до нього додому, розповіли, що зараз вийшла Civilization VII, і перевірили його час гри, поки завантажували для нього Civilization VII. Це дорівнює 6,7 року ігрового часу. Він часто залишає гру в режимі очікування, але все одно. Неймовірно!», — написав Ddonmega.

В коментарях користувачі порахували статистику батька. Civilization V вийшла 21 вересня 2010-го — 14 років і 10 місяців тому. Щоб досягти показника 58,7 тисячі годин, потрібно було в середньому проводити 10 годин і 49 хвилин в грі на день. Це 45% від всього часу з моменту релізу стратегії.

Нагадаємо, раніше ми писали про вихід фанатської локалізації Sid Meier’s Civilization VII. Всі охочі можуть завантажити українізатор з «Майстерні Steam».

Спільното, розповідайте про свої рекорди ігрового часу? В якому проєкті у вас найбільше годин? Зберемо статистику в коментарях!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

кто-то где-то просто забыл включенным ноутбук с запущенной игрой )

Хе-хе, пам’ятаю, що гра The Henry Stickmin Collection обіграла цей прикол з Цивілізацією.

Ну якщо лягати спати не вимикаючи, то чому ні?)

Може він він боявся що якщо вимкнути гру то штучно створені цивілізації загинуть)

Оце ось неочікувано прямо)

Я так розумію для нього PC це Personal Civilization

Підписатись на коментарі