Потрібен твій хейт, друже! Зробив прототип гри і потребую фідбеку
Захотілось пограти у гру. Накидав в юніті прототип. Пограв. Прикольно. Чи варто це доробляти і релізити назагал? Вагаюсь.
Геймплей:
А поки створюю пост. План такий:

Захейтте ідею щоб відпали сумніви. Збережете мені час, сили, нерви.
Дякую.
Всім добра.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівБудь-яка гра зроблена з душею прикольна, але не роби цієї реклами дурної після кожної гри.
Так зроби платну версію, може навіть підписку, а щоб потестити дай пару днів. Але без цього примусового перегляду.
Так, сам ненавиджу нав’язливу рекламу. Я більше за те щоб за рекламу давати щось додаткове або пришвидшувати досягнення гравця ніж блокування геймплею
Похоже на легендарную осу
Так і є, але оптимізована для телефону (вертикальна орієнтація і без моментів де треба вести смугою мишку «від» — «до»). Чисто тапалка під музику