Потрібен твій хейт, друже! Зробив прототип гри і потребую фідбеку

Захотілось пограти у гру. Накидав в юніті прототип. Пограв. Прикольно. Чи варто це доробляти і релізити назагал? Вагаюсь.

Геймплей:

А поки створюю пост. План такий:

Захейтте ідею щоб відпали сумніви. Збережете мені час, сили, нерви.

Дякую.

Всім добра.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Будь-яка гра зроблена з душею прикольна, але не роби цієї реклами дурної після кожної гри.
Так зроби платну версію, може навіть підписку, а щоб потестити дай пару днів. Але без цього примусового перегляду.

Так, сам ненавиджу нав’язливу рекламу. Я більше за те щоб за рекламу давати щось додаткове або пришвидшувати досягнення гравця ніж блокування геймплею

Похоже на легендарную осу

Так і є, але оптимізована для телефону (вертикальна орієнтація і без моментів де треба вести смугою мишку «від» — «до»). Чисто тапалка під музику

Підписатись на коментарі