Українська гра «Міністерство правди: 1984» запустила сторінку у Steam

Вітаю, громадянине! Ви долучились до спільноти False Memory Dept.
Поточний проект: МІНІСТЕРСТВО ПРАВДИ: 1984
Розділ: антиутопічний симулятор тоталітарного суспільства
Джерело: інструкція № 1984 видана Дж. Орвеллом
Очікувана дата випуску: 3 квартал 2025 року
Платформа: https://store.steampowered.com/app/3492150/MINISTRY_OF_TRUTH_1984
Примітки:
— Сюжетно-орієнтований досвід
— Унікальна система контролю мислення
— Безліч головоломок та міні-ігор
— Кожна дія — це вибір, який має значення
— Різні кінцівки
Необхідна дія до виконання: додати гру у обране
Пам’ятай, Старший Брат стежить за тобою!
9 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівОруэлл «1984»... Это же все было в школьной программе. Все это проходили. В той-же программе было «По ком звонит колокол» (хэмингуей), «На западном фронте без перемен» (ремарк). Все же учили это. Почему не выучили?
Не говорите, что не смогли выучить или не смогли понять.
Просто не захотели.
Чудова ініциатива! А Єдиний Брехнофон там є?
Потужно! А за Лидора там грати можна, чи за магната-тцкашника?
Без преміум підписки єдина доступна роль — це звичайний юніт, що пробує вижити в ворожому середовищі та постійно стикається зі спробами нападу на себе інших юнітів, котрими володіють магнати. :)
Додав!
Додав у вішліст!
Навіщо мені ще й симулятор? )))
І варіантів вибору не багато:
https://aboutdifferentthings.com/dlya-bahatokh-dobre-vzhe-ne-bude-ale-ya-khotiv-by-pomylyatysya/
Комусь он виживання не вистачає, то вони грають в усякі симулятори