На скільки подорожчає PS5 в Україні. Отримали закриту інформацію від джерел
Найближчим часом PlayStation 5 подорожчає в Україні. Про це стало відомо після рішення Sony підняти ціну в окремих регіонах. Європа увійшла в список, і Україна — теж, як її частина. Ми поспілкувалися з власними джерелами й дізналися, на скільки зросте ціна. А ще отримали інформацію про точну дату майбутнього подорожчання.
Як повідомили наші інсайдери, вартість PS5 в Україні зросте вже 5 травня. Нижче наводимо змінені ціни:
- PlayStation 5 Digital Edtition. Було 21 399 гривень, стане — 24 999 гривень.
- Стандартна PlayStation 5 з оптичним приводом. Вартість зросте з 25 999 гривень до 26 999 гривень.
Всі ціни вказані виключно на консолі й не стосуються спеціалізованих бандлів. Про подорожчання стало відомо всередині квітня, і вже тоді ми писали, що збільшення вартості зачепить і Україну.
«На тлі складної економічної ситуації, включаючи високу інфляцію та коливання валютних курсів, компанія SIE прийняла важке рішення підвищити рекомендовану роздрібну ціну на консоль PlayStation 5 на окремих ринках Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), Австралії та Нової Зеландії», — заявили тоді в Sony.

14 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівГарна була ідея купити офіційну запаковану діджитал слімку на OLX перед новим роком за 17500 😁
На Pro версію будуть змінювати прайс?
мені якось по цимбалам)
взяв4-ту за копійки та не можу натішитись. стільки ще треба пройти, до того часу може вже й 5-та подешевшає
5 років тому на старті продажів діджитал версія PS5 коштувала 12 999. А тепер буде 24 999. Сумно
в доларах зміни не такі відчутні, а з поправкою на інфляцю долара стало дешевше. вимірювати в грн то дуже специфічно)
Так. То скоріше сум через падіння гривні
30 років тому за 5 копійок бабка у ларька мені повну кишеню сємок насипала А зараз навіть монети такої немає
Не плутай цінові політики та інфляцію
Вы перепутали 2025 с 2005 годом)
Ціни виросли в 2 рази, а зарплати ні((
Тільки її купити було нереально. Хіба шо у перекупів з олх за ті ж 24к)
Було таке. Плюс діджитал версії ще й менше завозилися, на відміну від дискових
Цікаво чи подешевшають окремо оптичні приводи як і в Європі, чи тут наші магазини зроблять вигляд що ніщо не змінилося 🌚
Згадалося)
www.youtube.com/...app=desktop&v=BDalCSQQPMY