Концепт-документ гри «Українське місто», де треба рятувати місто від знищення злим диктатором
Привіт, спільното! Виникла ідея гри. Оскільки я точно цим займатися не буду, ділюся її концепт документом. Може у когось буде час на натхнення.
Опис концепції гри
Назва гри: «Українське містечко».
Жанр: Симулятор, Sandboix, MRPG виживання у світі Roblox.
Короткий опис: Гравці об’єднуються, щоб врятувати місто від знищення злим диктатором. Вони відновлюють інфраструктуру, розбирають завали, лікують мешканців, а також ховаються під час повітряних тривог або працюють операторами ППО.
Ігровий процес (Gameplay)
Цілі гравців:
- Робити щось для міста (відновлювати зруйновані будівлі, рятувати постраждалих мешканців тощо);
- Отримувати певну ігрову валюту за ці дії, яка дасть можливість опанування інших професій.
Ролі/професії гравців:
- Будівельник: ремонтує будівлі;
- Медик: надає першу допомогу постраждалим;
- Розбиральник завалів: допомагає відкрити доступ до ключових зон;
- Інженер: ремонтує генератори та інші технічні об’єкти;
- Оператор ППО: зменшує кількість уражень ракетами;
- Оператор дронів: атаки на військові об’єкти, зменшує кількість атак.
Динаміка гри:
- Бомбардування руйнують будівлі, спонукаючи гравців працювати разом.
- Кожен робить щось для міста, прокачує свого персонажа. Якщо він був необережним, то персонаж вмирає (відправляється на цвинтар) та починає з нуля, нащадок отримує заповіт (ігрову валюту).
Цільова аудиторія
- Гравці
10–18 років. - Любителі ігор з кооперативним елементом.
Історія та естетика
Сетинг: українське місто, символіка, антагоніст — псих диктатор з елементами р@шизму.
Естетика: реалістична, але з дещо спрощеною стилістикою Roblox.
Тон: надія, співпраця, боротьба за відновлення.
Модель монетизації
- Покупка косметичних предметів (одяг, інструменти).
- Обмін роблоксів на ігрову валюту, що дасть можливість більш швидкої прокачки.
6 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівВід партії слуга народу?
«Міша, у тебя скучное лицо, денег никто не даст»
За Чернігів на обкладинці одразу лайк :) Загалом звучить цікаво, можливо, така гра мала б навіть терапевтичний ефект. А от частину з бомбардуванням я б забрала, не хочеться ще й в грі дивитись, як твоє місто обстрілюють
Краще зробіть гру про бусифікації)
Де будуть 2 команди відповідно, це і веселіше і на злобу дня)
Та і аудиторія інша
А такі ігри ОСОБЛИВО для <18 аудиторії це крінж за винятком невеликого прошарку
Вибачте, а нащо ця стаття? Цінності в ній ніякої і як ГДД і як ідеї взагалом.
Просто, може когось зацікавить. Багато топіків буває підкиньте ідею.