A-Life 2.0 повинна запрацювати. GSC випустила перший великий патч для S.T.A.L.K.E.R. 2 розміром 110 Гбайт
Після релізу S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl розробники з GSC Game World одразу кинулися латати гру. Вони регулярно випускали невеличкі оновлення, які виправляли найбільш критичні проблеми. А зараз команда представила перший масштабний патч. Він включає 1800 різноманітних правок і «важить» 110 Гбайт. Частина з них присвячені системі A-Life 2.0, яка повинна повноцінно запрацювати.
Основна інформація про оновлення S.T.A.L.K.E.R. 2
- Розв’язано проблему з агресивною оптимізацією, яка не дозволяла NPC A-Life існувати в автономному режимі.
- NPC не будуть зʼявлятися за спиною гравця, частіше зустрічатимуться в Зоні й будуть видимі на більшій дистанції.
- Посилена мотивація A-Life NPC розширювати територію та активно атакувати ворогів і мутантів.
- Більш як 30 правок стосуються роботи штучного інтелекту. Вони покращують поведінку противників та виправляють різноманітні баги, повʼязані з нею.
- Далі йдуть правки балансу, наприклад, за окремі місії збільшили винагороди. Деяким ворогам підправили шкоду, прибрали баги, які давали можливість нечесно заробляти купони, підкоригували асортимент в торговців тощо.
- Виправлено ряд помилок, які призводили до зависання або вильотів гри.
- Заставки доопрацювали на предмет невидимих персонажів, відсутності субтитрів чи анімацій.
- Найбільше правок стосується місій. Розробники виправили десятки багів, які руйнували або навіть блокували проходження завдань. Це стосується як другорядних квестів, так і основних.
- Інші покращення стосуються статусів гравця, підказок, досягнень та збережень.
- У список також увійшли 500 дрібних правок, які присвячено колізіям, рослинності, блиманню текстур, навігаційним мешам, руйнуванню об’єктів тощо. Ознайомитися з повним списком можна тут.
«Щиро дякуємо за вашу підтримку та відгуки. Ми продовжимо працювати над грою, дослухатись до ваших коментарів, та досліджувати всі можливі проблеми, щоб вирішити їх якнайшвидше. Якщо ви виявите будь-які „аномалії“, яких не повинно бути в Зоні — будь ласка, повідомте про них до нашого Центру технічної підтримки. Це допоможе нам дослідити ваш конкретний випадок і швидше виправити помилки», — написали розробники.
Нагадаємо, нещодавно ми публікували основні тези з інтерв’ю Максима Кріппи, власника GSC Game World. Він розповів, як придбав студію, поділився планами на подальший розвиток і можливу екранізацію S.T.A.L.K.E.R.
2 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів