«Має власне уявлення про майбутнє». GSC розповіла про одного з головних персонажів S.T.A.L.K.E.R. 2
GSC Game World продовжує ділитися крупинками інформації про всесвіт S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Цього разу розробники трішки детальніше розповіли про Фауста — одного з головних персонажів в сюжеті грі.
«Пройшли десятиліття, та все одно, їх проклинають багато сталкерів. Вони кажуть „Невтомні фанатики, які заслуговують лише на постріл, коли показуються в прицілі“. Коли з’явився наказ Уорда з пактом D4, вони погодилися зробити те, що змусило навіть зазомбованих солдатів поглянути на периметр.
„Моноліту“ кінець. Хоча для більшості його мета залишається незмінною, поки існує Дикий Острів. І поки Бродяга намагається витягнути своїх братів з пекла, Фауст... має власне уявлення про майбутнє», — сказано в публікації GSC Game World.
Фауст згадувався ще в «Тіні Чорнобиля». Його справжнє ім’я — Шевудько Себастян Абрамович. Судячи з появ у попередніх трейлерах, він отримає важливе місце в сюжеті S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl і буде якось пов’язаний із залишками угрупування «Моноліт».
Нагадаємо, S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде 5 вересня 2024 року на ПК, Xbox Series X та S. Згідно з витоками інформації, проєкт вийде на PlayStation 5 через три місяці після релізу на консолях Microsoft.
1 коментар
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів