«Це гра, на яку я чекав». Режисер Baldur’s Gate 3 в захваті від нової RPG, про яку мало хто чув
В травневій добірці ми згадували про RPG в стилі ретро Skald: Against the Black Priory. Гра здавалася перспективною, і такої ж думки дотримується CEO Larian Studios та режисер Baldur’s Gate 3 Свен Вінке. Керівник в захваті від цього проєкту, хоч і не встиг його спробувати.
«Це та гра, на яку я чекав. Я не маю нічого, окрім поваги до амбіцій, які тут є, і мені подобається, як це виглядає», — написав Вінке в Twitter та прикріпив до повідомлення трейлер Skald.
Видання PC Gamer взяло розширений коментар у директора. За його словами, навіть трейлери викликають захоплення роботою CEO Андерса Лорідсена та всієї команди High North Studios.
"«Відразу відчувається, що це правильна гра, а для такої RPG це неабияке досягнення. Наступного тижня я лечу до Лос-Анджелеса і планую грати в неї весь політ. Мій ігровий час обмежений, тож це, мабуть, найбільший комплімент, який я можу зробити», — розповів Вінке.
8 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівМоже хтось пояснити, чому ця піксельна гра (з графікою 1995 року) потребує такі системні вимоги для ПК? Не здивуюся, якщо вона ще й відяху кочегарить на повну.
чергова 2д піксельна суєта якої і так повно в стімі
Мій досвід каже, що «чергове 2Д» часто крутіше, за чергове АААААА від понад половини відомих студій)
На гру варто звернути увагу, якщо подобаються класичні РПГ і роботи Говарда Лавкрафта — гра органічно вписує космічний хорор у фентезійний сетинг, і при цьому не наступає на граблі більшості «лавкрафтовських» ігор.
При цьому, попри ретро-стиль, це сучасна РПГ.
Дякую за відгук! Я вже гру давно примітив, спробую обов’язково)
Додам дисклеймер, що писав саундтрек для неї, тому особисто зацікавлений в тому, щоб більше людей її спробували.
+ розробник підтримує Україну і не прокинув з початком повномасштабної війни, що є база.
База! Це явний плюс до купівлі, таке ми підтримуємо.
На summer sale беремо обов’язково