Розробники Squad думають, яку нову фракцію додати до гри. Перемагає Україна
В Х розробники тактичного шутера Squad поцікавились у своєї спільноти, яку наступну фракцію їм варто додати в гру. Серед варіантів, зокрема, Україна; за неї проголосувало найбільше опитаних — 74,8%.

Донині Україна у грі була присутня на картах села Yehorivka та міста Yuzovka. Також Squad має українські сервери та спільноти.
4 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівGlory to the Heroes ми відміняли, бо українців росіяни вбиватимуть, а у сквад будь ласка добавте. Біполярочка
Так так так, дуже чекаю. В гру награв більше 1000 годин 🙃
Це ж ніби попередня назва Донецьку?
Так)