Потребую поради експертів. Що ще опанувати, щоб стати крутішим спеціалістом?
Доброго дня, спільното, потребую поради експертів) Цікавить, які навички чи курси можна/треба мені ще опанувати, щоб стати ще більш крутим спеціалістом. Наразі є відчуття, що потрібно щось нове 😁
Наразі я на посаді Lead Visual Designer.
Мій стек: Figma, Illustrator, Photoshop, InDesign, XD, Premiere Pro, After Effects (початківець тільки)
Моя діяльність: створення 2D іллюстрацій, розробка рекламних кампаній (креативи для соціальних мереж), розробка персонажів (маскотів), розробка макетів для лендінгів та сайтів, створення артів, розробка айдентики, макетів для поліграфічної продукції та мерчу, режисування анімації, розробка інтерфейсів, менторство команди та організація робочих процесів, дизайн презентацій, обробка фото, брейнштормінг в рекламних стратегіях
Заздалегідь щиро дякую за поради! 😊
5 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівРаджу почати з книг про троллінг та сарказм.
Почніть з моделі OSI
Тату
Маорі щоки татували тільки дуже сміливим воїнам
А лоб тільки ліду, ой вождю
Лекції почитати менш досвідченим,завести ютуб канал, бложик , свою контору відкрити