Chronicles of Vipers — гра, що надихалась грою від Capcom та VHS-епохою

Всім привіт, я Віталій Чиж. Історик та розробник. Сьогодні хочу розповісти вам про новий свій проєкт — «Chronicles of Vipers». Це шутер, що надихався, перш за все, грою від «Capcom» 1990 року. Тут також є спецагенти, також є полонені, і також є купа дверей. Але при цьому, ігри абсолютно різні.



Перша різниця полягає у виконанні. Якщо оригінал — платформер, то це — повноцінний тривимірний шутер з механіками часів нульових. Я б назвав це "Ремдем«(Ремейк-демейк). На це вказує і графіка проєкту, що перекочувала сюди з нульових. Так, графіка така спеціально, бо я хотів гру рівня PS2.




Щодо сюжету — він є, він простий. В Колумбії набирає обертів новий наркокартель, який охороняють чилійські найманці. Вони мріють про державний переворот в Чилі, аби поставити туди наступника Аугусто Піночета. Згодом ЦРУ направило декілька агентів, але всі вони були захоплені в полон.


Ви граєте за Стівена «Гадюку» Роджерса, який має звільнити всіх агентів і знищити новий картель.

З одного боку, нічого особливого, але...

У грі озвучка від всіх нам знайомих людей — Юліана Грицевича (Падон), Дениса Швецова (Rendaros UA), Вероніки Рогової (Nikattica), Іллі Присяжнюка (Я-Тадаші), а також Богдана Ківулі (Darius) та Валерії Ольшевської (AveLera).

Але і це ще не все, адже всі вони були мною зроблені, як персонажі в грі! Тобто, вони озвучували NPC зі своєю зовнішністю! Звісно, в манері графіки PS2. Але факт є фактом :) Головного героя озвучив я сам. На кодовому верстаку, як завжди, був незмінний Ілля Худокормов)

Вихід заплановано на третю декаду червня!

Додати в бажане можна буде тут:
store.steampowered.com/...​750/Chronicles_of_Vipers

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт! Виглядає цікаво. Сам хочу зробити проект в схожій стилістиці але про ЗСУ. Успіхів! В список бажаних додано!

Дякую за увагу!

Підписатись на коментарі