Прошу оцінити збірку ігрового ПК

Доброго дня.
Прошу шановне панство оцінити та надати критику щодо конфігурації ПК (конфігурація — ігрова).

CPU: AMD Ryzen 5 3600
CPU Cooler: ID-COOLING SE-903-SD
Motherboard: Biostar B550MH
Memory: Kingston FURY Beast 16 GB (2×8 GB) DDR4-3200 CL16 Memory
Video Card: ASRock Phantom Gaming D OC Radeon RX 6500 XT 4 GB
Power Supply: Xigmatek X-Calibre XCP-A500

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В мене схожий системний блок, купляв наприкінці 2019 року, досі задоволений. Монітор 1440р.
Тільки відеокарта в мене потужніша — RTX 2070s та пам’яті 32 Гб.
Раджу хоча би відеокарту замінити на 3060Ti або потужнішу й сучаснішу. Й від відеокарт AMD триматись подалі.

Дякую за відповідь.

Відеокарта ефективно себе показує, особливо за свій прайс. Згоден, що 3060 Ti та RTX 2070 потужніщі за заявлену, але, з урахуванням прайсу, мій варіант видається мені все ж таки кращим. Принаймні нарікань немає, всі ігри видають гарний fps (звісно не ультра налаштування, але, пожертвуваши тінями і в деяких іграх максимальною якістю текстур, можна отримати гарну картинку).
Не знаю чому Вас відлякують AMD графіка — користуюсь із задоволенням, у самого RX 580.

Оперативну пам’ять дійсно взяли одразу 32 Гб і цього зараз цілком достатньо.

он не игровой... и 5 лет назад не был игровым

відеокарта тут слабка ланка, ну може ще оперативки бажано 32 гб

4 гб зараз для геймінгу навіть в 1080р це критично мало, треба хоча б 6, краще 8
судячи по іншим комплектуюцим тут бюджет доларів 500 а за ці гроші ігровий пк не купиш

Дякую за пораду
Дійсно, шукав відео з більшим об’ємом відеопям’яті, але не знайшов щось порівнянного за ціною\потужністю

конфігурація — ігрова
CPU: AMD Ryzen 5 3600
Video Card: 4 GB

тетріс?

Та ну шо Ви, ми ж не настільки не в тренді
Сапер

Якщо не проти брати щось вживане — є набагато кращі варіанти відеокарт. Проте є ризики попасти на відеокарти з майнінгу. Щось по типу Radeon 5700xt / 6600 можна знайти за 150$ на eBay. Приріст fps буде фантастичний.

Ryzen 5 3600 ± такий ж в середньому як 5500. 5600 буде відчутно швидше, але якщо рахуєте кожну копійку, то 3600 оптимально.

Дякую за коментар і поради)

Вживане боязно брати + немає досвіду такого вибору і тестування, з eBay тим паче боязно — це для мене поки що невідкритий світ)

Ты на таком даже говнокодить сможешь.

Якщо є можливість, то я б взяв проц 5500-5600(Х).
5500 не сильно що виграє по швидкості, але він значно новіший і це вже плюс
5600 ~приблизно на 1к грн дорожче за 3600, але він і новіший і швидший
5600Х звісно ще дорожчий і чи вартий ще невеликий буст — треба думати

Дякую за поради)

У порівнянні не побачив суттєвих покращень, але прайс відіграє значну роль)

Користувався порівнянням на versus:
versus.com/...​5600-vs-amd-ryzen-5-5600x

Та на телемарті:
telemart.ua/...​8347,417531,417797,423801

Так, в бенчмарках 5500 і вищі дають дещо кращий результат (я так розумію за рахунок нової архитектури zen 3), але і приріст по прайсу (особливо 5600 та 5600х) для нас значний)

Ще помітив, що в 5500 об’єм кешу L3 менший за аналогічний показник у 3600 — не можу авторитетно сказати, що це недолік, але деякі статті говорять про те, що кеш третього рівня відіграє свою роль в іграх

очень бюджетный вариант

Так і планувалося
В своєму сегменті — це, мабуть, найкраще, що можна знайти, тому і хотів отримати поради і критику щодо збірки

16 гб мало, бери сразу 32

Дякую за пораду)
Вирішили взагалі не брати поки що, є старі 8 Гб, потім одразу на 32 перескочимо

Материнка на біостар за умови розгону пам’яті довго стартує, плюс на вибраній нема радіаторів на врм. Якщо планується будь який розгін чи апгрейд під 8/16 — я б взяв материнку трошки дорожче. З материнкою простіше не буде рсі4. Але там по ціні вигідніші варіанти бувають. Та і пам’ять на 3600 мегагерц хмр буде дорожча гривень на 100 якісь, краще гарантовані 3600. Головне нічого від гнилобайта не брати. Бо вони завод в кацапстані побудували по виробництву серверів.

Щодо конкретно збірки як вона описана — поміняти тільки оперативку на ту, в якої хмп 3600 і все решта як є. То тоді і плата піде як найдешевший варіант з рсі4 і решта +/- дешево й сердито. Можна брати як дуже економний варіант

Красно дякую)
Дуже слушне зауваження щодо гігабайтів — не знав цієї інформації

Материнку можна простіше. На 450 чи 350 чипсеті

Підписатись на коментарі