Яке ігрове крісло вибрати для роботи за комп’ютером +геймінгу: Razer Iskur чи DX Racer King?

Razer Iskur, звичайно, дорожчий ніж DX Racer King, але я не бачу жодної подібної альтернативи оригінальній поперековій опорі Razer, усі інші мають просто подушки, тому хочу отримати найкращий комфорт і підтримку від крісла.

Судячи з відгуків в Україні, здається, що DXRacer більш стабільний і не має люфтів і скрипів крісла, тоді як у Razer можуть бути такі дефекти майже з самого початку, але я все ще думаю, що їх поперекова підтримка має бути чудовою. Хоча DXRacer не має багато відгуків насправді.

Хтось мав досвід роботи з обома/одним із них, що б ви порадили?

P.s. Я 187 см, ~70 кг

Оновлення:

Знайшов шоурум в Одесі ergokresla.od.ua/contacts або інстаграм www.instagram.com/ergo.kresla

Там же і протестував крісла, краще, ніж просто замовити з інтернету, зупинився на Ergohuman Elite 2 (одна з лінійок компанії Comfort Workspace, туди ж належить і Enjoy)

У Києві шоурум згадували наступний ergo.place/erho-shou-rum

Мають бути аналогічні шоуруми і в інших великих містах

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному4
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Обидва оверпрайс китайське барахло за 80 баксів собівартості. Всі ці гамерські крісла штампують на одній фабриці і тільки логотипи міняють. Хлам.

Якщо бюджет 150 баксів то беріть Ikea Markus
350 баксів — Autonomous ErgoChair
500 баксів — Ergohuman
800+ баксів — Herman Miller
Або зайдіть в салон і посидьте на кожному самостійно. Нормальні салони ще й дають напрокат додому крісла, під залог.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Скажіть хто пробував чи зручні IKEA MATCHSPEL?

Я собі на мтнулій неділі взяв «бюджетне» AndaSeat. Бо свій кулік віддав батькові.
Дуже якісна збірка та кольорова інструкція на журнальній бумазі.
Довольний як слон

Цікава тема, самому треба вибрати крісло. Теж спершу думав якийсь умовний DX Racer брати, але зараз розглядаю офісні варіанти, а саме Ikea Markus або JARVFJALLET.

Я так зрозумів, шо в ярвфалету краща підтримка голови і підлокотники трохи зручніше. Але різниця 4к грн. Ото і думаю. У Харкові немає де протестити, так шо буду купувати наосліп.

Осмотрев кучу подобных «геймерских кресел», пришел к выводу, что это все барахло делается на нескольких OEM китайских заводах, смысла в оверпрайсное кресло вкладываться нет, так как через пару лет все эти китайские кресла начинают скрипеть, люфтить, весь кожзам портится и облазит от веса и натяжения, запчасти никто не поставляет и после окончания гарантии вы остаетесь сами решать проблемы. Нужно попробовать посидеть в салонах и найти удачное кресло. Рассчитывайте, на то что кресло живет максимум 3-4 года, и то как повезет, потом на помойку оно уходит

Так, якщо своєю дупою не посидів то брати по відгукам таке собі

Выбор из сортов говна — он трудный самый.

в знайомого Ikea Styrspel, каже що досить непогане

Спробував багато варіантів. Зупинився на кріслі для ТВ decostar.com.ua/krislo-opera

Не знаю на рахунок цих двох, але я собі купив декілька років тому Secretlab Titan і досі задоволений. Використовую для роботи і ігор.

довго вибирав щось схоже, в результаті зупинився на krislalux.lviv.ua/...​sitka-t-168-b1-black.html

сидів на ньому і кучі інших перед покупкою, це найбільш комфортне. Також дивився у сторону wau 2 але там не дуже з регулюванням підголовника.

Також маю таке, доволі зручне, але все одно цілий день на такому важко всидіти

щойно хотів вам його скинути) там великий вибір. я там взяв собі ergohuman, рік користуюсь, подобається

Нещодавно брав собі Razer Tarok. Думав що буде більш-меньш ок бо це не найдешевше крісло на ринку. В результаті — частина пазів під болти не співпадають (різниця 5мм), через місяць тріснула ніжка (зірка) і провалився газліфт.

Такі крісла часто тупо роблять на одному заводі по ціні в три копійки і кожне таке крісло це кіт у мішку.

Хтось порекомендує Кулік систем, і може буде правий бо увесь офіс президента та Буданов на ньому сидять, але у мене з ними також був плачевний досвід.

В результаті я би рекомендував брати Autonomus ErgoChair Pro чи Ікеївського Маркуса.

Autonomus ErgoChair Pro — а де він продається в Україні?

Производство кресел в Китае. Под брендом Autonomus продаёт самый большой дистрибьютор, а у нас их продает местный под своим брендом Kreslalux. На спинке нет надписи Autonomus, но есть бирка на сидении Kreslalux kreslalux.ua/...​air-2-black-ergonomichnoe
Отличается ли оно чем-то от Autonomus сложно сказать. На видео у них вроде чёрная пластикова крестовина, у нас хромированная металлическая. Других различий не замечал.

Кресла Ergo Chair-2 производят на одной и той же фабрике в Китае. Autonomus реализует их под своим брендом, а KRESLALUX как официальный дистрибьютер в Украине, реализует кресла под своим брендом (торговой маркой).
P.S. крестовина НЕ хромированная — это шлифованный алюминий.

Я десь останні поків 10 сиджу на кулік сістем. Єдине до чого претензія це обшивка яка ушаталась повністю. Все інше по сей день функціонує.
Не на правах реклами ))

Також рекомендую взяти звичайне офісне крісло, не ігрове. Переплата за дизайн, а користі з них не більше.

Собі особисто брав kulik-system.com/ua/ua, користуюсь вже півтора роки (регулярно та інтенсивно), дуже задоволений.
Передбачаючи запитання, зріст — 185 см

kulik-system

Через роки 3-4 можна буде викидати. Матеріали там дуже так собі.

Цікаво, побачу з часом

З досвіду, з різницею в пів року-рік бралося крісло кулік і пізніше herman-miller (не топове, може десь на 15-20% дорожче за кулік). В першого за 10 років експлуатації досить швидко перестали нормально їздити колеса, працювати деякі механізми, обивка позлізала.
В другому лише трошки на підлокотнику матеріал вздувся (може десь сонце перегріло). Все інше працює так само як нове.

Писав вище, повторюся. У мене 10 років крісло. Нічого не зламалось. Єдине це обшивка ушаталась. Треба брати тряпічну а не лайно «еко шкіра». Всі механізми функціонують. Єдиний момент ці крісла підходять не всім бо на них не розвалишся на розслабоні.

так, тряпка нормально ходить. в мене за 5 років стан нового.
а от механізм лайно. фіксатор спинки — скрипить і люфтить. міняв механізм по гарантії — прийшов такий самий. другий раз кулік не куплю

Купляш офісне нормальне крісло. Все що геймерське то лайно з ргб.

Користуюсь MERRYFAIR, вже десь 5 років, варіант що повністю з сітки, ціна тоді була щось 10к. Регулювань багато, зручне, перший час був у захваті від нього, особливо коли тепло, не пітнієш взагалі (на всіх звичайних кріслах з подушками таке було), тому крісло просто ВАУ.

Але десь останній рік таке враження, що деформувався пластик чи що, бо спинка в досить лежачому положенні стоїть, ну не строго 90 градусів. і виходить, що я просто не спираюсь на неї(
Хз чи проблема в кріслі чи в мені... Але якщо не враховувати це то рекомендую.

Ось таке, купляв вроді тут kreslamag.com.ua/...​reslo-wau-white-charcoal

Все індивідуально. Мав можливість день за подібним посидіти, яка конкретно модель незнаю. Але дуже не сподобалось. Абсолютно не зручне. Чого всі на них так д@@@ать я хз

Маю таке. Гімно оверпрайснуте.

какіє ваши доказатьєльстфа?
про оверпрайснуте мабуть погоджуся. А от про першу частину цікаво було би почути більше.

Геймерське крісло. BE-крісло. FE-крісло. QA-крісло. TL-кріс... Оп, TL-трон.

Herman Miller X Logitech G Embody Gaming

. Я 187 см, ~70 кг

Ага
Пуза це нема
А сколіоз?

Я тут напевно уже передумав і краще візьму офісне крісло в районі 9-17к. Офісні крісла будуть краще підтримувати спину, ну і загалом вони розраховані для довгої роботи за комп’ютером

Раджу Ikea Markus — справді офігенне крісло, хоч для геймінгу, хоч для чого. Більшість «геймерських» крісел — це переоцінений маркетинговий шлак.

P.S. мій зріст 175.

У Маркуса є один недолік у вигляді ручок.

Ручки дуже високі, через що постійно чіпляються об стіл, дуже популярна скарга.

А, так, було таке, коли трохи вище піднімав. У попередньому креслі NS я їх просто зняв. Зараз новий стіл трохи вище, тому такої проблеми немає. Хоча що я пишу. Я на ньому вже більше року не сидів. :(

Я їх знімав, потім просто підняв стіл. Але взагалі вони не дуже то і потрібні, руки при роботі все одно на столі, я десь рік без них сидів і взагалі не відчував що їх немає, в них просто немає необхідності. Ну а кому на кріслі не тільки працювати а і фільми дивитись то є Järvfjället, дорожчий трохи, але і налаштувань більше.

Сидел на джарвфаллете — узкий и подлокотники очень маленькие и какие-то слишком пластмассовые, люфтят. У икеи реально маркус — это единственный вариант хорошего и надежного кресла. Я на нем сидел в офисе в 2015 году, заказал себе такой домой в 2017, потом еще один жене в 2018 и годами на нем жил — ни одно кресло не сломалось. Ни ткань не протерлась, ни механизмы, все как новое, химчистку только нужно.

Аналогичный опыт с маркусом только почистить надо.
Для сравнения
когда то еще у меня было кресло фирмы сигнал которые в каждом мебельном магазине оно Разваливатся начало почти сразу, потом как в жигуле подкручивал все болтики прежде чем ехать, тоесть сидеть

Є багато крісел подібного формфактору, можна підібрати з ручками понижче. У мене наприклад таке rozetka.com.ua/ua/193750341/p193750341

это решаемо, берешь Брусок 20×40 отпиливаешь 4 куска сантиметров по 10. На глаз по краям делаешь отверстия. Снимаешь подлокотники и ставишь их через эти перемычки. Болты только надо купить дополнительные

Спеціально поліз у коменти, щоб знайти там згадування маркуса) Взяв собі недавно після 3х років без нормального крісла та роботи в позі креветки з ноутбуком, дуже задоволений. З мінусів — ручки, але коли руки на столі, то про це і не згадуєш. Ну і звуки замків які постійно шуршать іноді напрягають, але за свої 650zl тупо топ.

Так геймерське розвалитися
Офісне підтримує правильну поставу
Але не розвалишся в ньому

Наболіле.. є хтось ростом 155-160? Можливо є якісь рекомендації? бо ні разу в житті не знаходила зручного крісла під низький зріст..

це трабла, крісла онлайн завжди рулетка а повертати незручно

найкращий варіант — сходити у великий меблевий відділ і посидіти в кількох і замовити той де комфортно

якщо що то підголовник — неважливий вам, візьміть щось без підголовника, з короткою спинкою, проблема вирішена

Ikea nilserik, для людей ростом 175 и выше его надо очень сильно поднимать так что за обычным столом 75см от пола будет нереально работать тогда Паралельно Надо поднимать стол сантиметров на 25.
С указанным ростом такой проблемы быть не должно.
Кресло топ, маркус теперь пылится в углу

Надо поднимать стол сантиметров на 25

ну нажать на кнопочку не проблема вроде бы. Как по мне удобно
q-techno.com.ua/...​6vi3WQ7hX09BoCNJEQAvD_BwE

да но пока что не научились делать подобные столы чтоб они не шатались

оймля, знайома дилема

купи ікея маркус і не мучся

ярвфалєт я сидів мені маркус краще, але можеш спробувати

сидів у хермайміллєрі теж певний час, кайфу особливого не відчув, як на мене не вартий грошей стілець, але це такий собі елітний варіант коли на ціну плювати і ніхто не скаже що якийсь ацтой купив

всі ті поперекові опори й регулятори до сраки

дбати про спину це вилазити з крісла періодично, а не сидіти в ньому з опорою для спини цілий день

геймерські — якщо вони коштують <300баксів то це буде рулєтка по якості

імхо маркус найкращий варіант, я в ньому сиджу вже 5 років — як новий, ніде досі не скрипить і нічого не відвалюється

Так, вже теж думаю, що краще взяти офісне крісло, там повинна бути краще підтримка спини ніж в геймерських кріслах

182, в маркусі мені трохи підголовник занизько, тобі може бути замало висоти, але не помітив, що цей підголовник взагалі щось вирішує

під спину нормальна підтримка, в мене сітка, але звісно залежить від спини

Тому й сказав що може ярвфалє тобі краще буде як є охота підрегулювати там щось

Купляти крісло не посидівши — завжди помилка, але розумію це може бути не зовсім можливо

Я купив собі аерон бо маю проблеми зі спиною і сидіти будь на чому взагалі більше години не можу. В аероні можу сидіти по 12-16 годин на добу без дискомфорту. До цього пробував різні стільці до $500.

можу тобі зразу сказати що проблема в цьому

сидіти по 12-16 годин

але звісно не знаючи, не хо нічого казати, як тобі так комфортно то вже так, і херман таки теж справді класний стілець

крісло може легко ускладнити будьякі проблеми це таки так

Обидва крісла це шлак, просто розкручена фігня для школоти. Я сидів на багатьох кріслах за різну ціну і як висновок можу сказати що Ikea Markus чи Järvfjället рве будь-яке «геймерське» крісло. Ще й за доступну ціну.
П.С але це все індивідуально(Järvfjället можна підналаштувати під себе) і я не розглядав крісла за 2к$+

і це лайно вже більше тисячі коштує — куди котиться світ... Йому ціна 300 грн колись була в базарний день.

я его за 100 грн брал и в тралике вез домой) Зато сколько часов за играми на нем провел не счесть)

Класична лажа незрозумілої форми. Добре пасує очікуванню у електроній черзі деінде до 10 хвилин. Такий собі пост-совок.

Herman Miller Aeron або Embody, це довгострокова інвестиція

Обидва оверпрайс китайське барахло за 80 баксів собівартості. Всі ці гамерські крісла штампують на одній фабриці і тільки логотипи міняють. Хлам.

Якщо бюджет 150 баксів то беріть Ikea Markus
350 баксів — Autonomous ErgoChair
500 баксів — Ergohuman
800+ баксів — Herman Miller
Або зайдіть в салон і посидьте на кожному самостійно. Нормальні салони ще й дають напрокат додому крісла, під залог.

маю такі, залишились в Харкові... другий раз не куплю. сильно переоцінені як на свою якість.. скриплять, люфтять.. тканини впринципі нічо — тримаються. підпір не регулюється.
зараз сиджу в куплених на олх за копійки бвшних ікеі маркус, і не маю що поганого про них сказати

Кулік бачив у магазинах, на перший погляд наче цікаво по ціні, але тут на ДОУ в попередній темі про крісла їх сильно критикували за якість.

Зі свого досвіду скажу що Кулік у мене довго не протримались, через місяць розвалилось кріплення монтажу спинки.
Також скажу що на Кулік дуже незручно сидіти. Купа грошей в трубу.

З ваших відгуків складаєть враження, що кулік став дуже економити на якості матеріалів та збірці. І це вже не той кулік чкий був у 2013. Це сумно.

Autonomous ErgoChair

майже рік юзаю. Єдине що не подобається — це сидіння, хотілось би сітку замість тканини та хликі підлокітникі. А в цілому чудове крісло, з широкими можливостями регулювання.

Купил ERGOHUMAN ELITE 2 — отличное по качеству, подлокотники мягкие, удобные и много уровней. Но именно для меня не подошла активная поясничная поддержка, даже на минимальной силе упора давила в поясницу.

Скорее всего, отлично подошло бы ENJOY ELITE 2, т.к. оно аналогичное, но отличие именно в поясничной зоне. Но решил не брать без теста.

Временно купил ERGO CHAIR 2. Со своей задачей справляется. Качество похуже, но всё нормально. Подлокотники не такие удобные: только 5 уровней регулировки высоты, более жёсткие и по бокам выступы, которые давят на запястье, если руку класть не прямо. Но само кресло удобное, регулировок много.

Ikea Markus вроде без регулируемых подлокотников, для меня это было важно, за день не так устают плечи и шея.
Ну Herman Miller вроде все хвалят, но там один подголовник стоит как кресло ) Это нужно созреть и обязательно посидеть.

только 5 уровней регулировки высоты

всього то 5 xD

Ikea Markus вроде без регулируемых подлокотников

для цього є прокачана версія Järvfjället.

Я собі купив Enjoy базовий ще до 22 року. Це як Ergohuman але спинка одним блоком, а не двома. На мою комплекцію підійшло і не було сенсу доплачувати ще тисячу чи дві. Звикав досить довго, тиждень десь, але врешці оцінив як стало краще (після «ковша» з дерматину).

я навпаки хочу ось змінити ENJOY ELITE 2 на ERGOHUMAN ELITE 2, т.к. у шоурумі були подібні версії, але лише з електронікою, що дорожче, тому вирішив взяти ENJOY ELITE 2, який був у наявності відразу, але посидів більше на ньому я зрозумів, що там поперекова підтримка все-таки гірша за відчуттями через 5 мотузок, які ти відчуваєш спиною навіть на мінімальному встановленому тиску, в ERGOHUMAN ELITE 2 немає цих мотузок, тільки сітка відчуваєшся. Чекаю коли прибуде це крісло до продавця

Кресла ERGOHUMAN ELITE-2 есть в наличии (эти кресла регулярно пополняются).
Корпус бывает 2ух цветов: чёрный и серый.
А расцветки сеток такие: чёрный, серый, красный, розовый, зелёный, синий (кобальт).

Обращайтесь в шоурум вашего города.
В Одессе точно есть!

Або зайдіть в салон і посидьте на кожному самостійно

От це найкраща з усіх порада. Усі сидниці індивідуальні і про те що усі пишуть хвалебні оди тобі може тупо не підійти.
Відгуки читаю тільки по якості матеріалів, усе інше — проходжусь по салонам та сам мацаю, сиджу.

А важливо щоб це було саме геймерське крісло? Бо по досвіду скажу що загалом геймерські крісла сильно програють по комфорту до ергономічних офісних крісел. Особливо подушки, це просто сміх, а не підтримка поясниці чи підголовник. І по матеріалу, геймерські крісла часто із шкірзаму роблять, тому використовувати їх влітку і взимку це страждання.
Якщо не прям важливий дизайн аля гоночки, то я би порекомендував зайти в якийсь магаз із нормальним шоурумом і витратити годину-дві на підбір конкретно під себе.
В Києві я собі підбирав отут ergo.place/erho-shou-rum
Хоча є і інші магази із хорошим шоурумом.

Ну з шоурумами біда, якщо не з Києва. В Одесі щось подібних не бачу із різними брендами. Поки що якийсь Kulik System магазин тут знайшов

Herman Miller Aeron (або Embody). Наче ще нічого краще не придумали. (є певні аналоги, але ціна приблизно та ж сама)

ох, не всім Aeron підійде, так як там сітка на сидінні. мені не зашло(
а ось Haworth Fern в самий раз

Можливо, ви недостатньо довго на ньому сиділи. Ще не зустрічав жоної людини, кому б сітка не зайшла. Бо це — фішка (крісло не повинно гріти і взагалі якось відчуватись). Проте — завжди є Embody, — там не сітка.

юзаю вже півроку Ergohuman з сіткою на сидінні + спинка
мені воно якесь тверде, більше години на ньому не можу сидіти, вже придивляюсь на щось з м’яким сидінням

Я переходив на крісло сітку з типового з шкіри молодого дерматину. В салоні перші 10 хвилин мені дуже сподобалось, купив. Потім вдома сиджу годину, дві, три і розумію — блін, незручно. А повернути не можна бо вже воно зібране. Ну думаю, треба довше потестити. І десь тільки за тиждень я адаптувався і стало норм. Проблема в тому що сітка натягнута досить сильно, і вона в середньому жорсткіша за поролон. Але потім звикаєш, а переваги по температурі дупи дуже вагомі, особливо коли весь день сидиш.

Ще бонусом виявилось що підкладати ногу під себе і сидіти так крючком на новому кріслу незручно, бо рама сидіння жорстка и пластикова, при нормальній посадці це не відчувається, але якщо ногу під себе складати, то якраз на ребро попадає. Так ще і відвик поступово сидіти боком :) .

в нас на роботі herman miller — це топчик, єдине в нас без підголовників але в цілому посадка, налаштування просто найкращі. Спина дякує)

IKEA Markus

183 см

У мене Anda Seat T-Pro 2, дуже зручне і взагалі геймерські крісла Anda Seat мені сподобались

саме краще табуретка (без спинки) 190см 90кг ) Сиджу так починаючи зі школи, як купив компа...проблем зі спиною нема :)
Для комфорту в мене диван/ліжко

та ні, серйозно. Є навіть спеціальні ортопедичні крісла без спинки, якраз для офісних працівників. А в дорогих кріслах, зручно лише розслаблятись і спати...:)

Из ортопедических кресел обратите внимание на производителя DUOREST (Южная Корея). Посмотрите модели DUOREST GOLD D2500G или DUOREST ALPHA HDBA-SW.
Они есть в Украине.

Це мав би бути комент Кожайєва.

Зачем? © За сидеть не платят, буду лежать

Ні, воно просто жлобське мурло, виходячи з його амплуа. Совієцька табуретка для нього має бути як раз.

і как мсьє прєдставляєт посадіть чємпіона в табурєтку ©
напомінаю, прєдєла нєобходімой оборони нє сущєствуєт

Підписатись на коментарі