Які плагіни для Rider IDE є для вас найкориснішими в роботі з Unity? Ділюся своїм ТОП-3

Топік для шерінгу знаннями.

Я використовую зв’язку Unity+Rider вже понад 5 років. Rider шикарний, особливо якщо добре знати хоткеї і користуватися life-template’ами. Плагіни повинні прискорювати роботу ще сильніше, але мій арсенал еволюційно склався зі штук 5, які я використовую на постійній основі, і вже давно не поповнювався чимось цікавим.

Я напишу свій Toп-3 найулюбленіших та найкорисніших для мене в повсякденному використанні, а ти напиши свій в коментах (не обов’язково 3, скільки хочеш).

1. Heap Allocations Viewer

З назви очевидно, що він робить — підсвічує алокації пам’яті, допомагаючи помічати неявні при боксингу, замиканнях та ін. Мастхев для розробників будь-якого рівня!

2. GitHub Copilot

Усі чули, мало хто пробував. Майже рік користуюся і впевнено можу сказати, що це найкраще місце, куди я можу інвестувати 10 доларів на місяць! Хто не в курсі — це нейронка, яка дописує за тебе код, ґрунтуючись на репозиторіях GitHub та коді вашого проєкту. Такий собі IntelliSense на стероїдах. Зазвичай дуже добре розуміє, що ти хочеш зробити, та зменшує кількість рутини у рази. Раджу його сильним мідлам +.

3. Key Promoter X

Плагін, створений бісити тебе повідомленнями щоразу, коли ти наклацуєш мишкою те, що можна зробити хоткеєм. Показує відповідний хоткей і скільки разів ти вже тицяв цю дію мишкою. Підходять для будь-якого рівня: джунів вчитиме, синьйорам — не заважати.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

шось я кацапський райдер не зацінив тому що за кораблем поплили.. visual studio вистачає цілком. А ви давно почали толерувати кацапське ПЗ на ДОУ? Чи IDEшки внєпалітікі?

і про аміак і газ 😆 а стоп, тут же не 1мрлд в день прокачуємо через ІДЕ, а цілих 10 дол в місяць!!! це точно підірве економіку русні

Дякую!
Користуюся райдером трохи менше року, тому велику частину функціоналу ще не використовував. Іноді свідомо.
Тому, як мінімум, плагін для хоткеїв буде дуже корисним. Ніяк не можу відучитися від тицяння мишкою усюди. Вже навіть більшу частину хоткеїв знаю, але використовую лише частину з них.

Підписатись на коментарі