×

Потрібно написати систему реєстрації для гта проєкту на LUA

Доброго дня, потрібно написати систему реєстрації, для мта гта проєкту на мові LUA.

Ціну пишить свою а там вирішимо!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вчора був у будівельному магазі та випадково підслухав розмову двох вантажників
— «О тут платять мало. Усього 300 грн на день. Я на ринку вдвоє більше отримував»
— «Але тут же робота принеси подай. Пів дня х@ї пинаєш»
І так припустимо ваш проект займе один день.
Програміст vs Вантажник:
Капіталовкладення програміста — мінімальний ігровий комп 30 000 грн, стіл та стілець по мінімуму ще 5к і того 35 к.
Капіталовкладення Вантажник — 100грн купити робу на секонді
Час на навчання програміст — годин 15 книжка по lua, ще годин 20 gta, ще годин 5 як працює система реєстрації. Це за умови що є і інші базові знання типу git і т/д. Все це не оплачується
Час на навчання вантажник — 1 год розібратись що де лежить (оплачується)

Тепер зрозуміли хоч трохи чому програмістам стільки платять ?

Для написання системи реєстрації для гта проєкту на LUA, Вам потрібно виконати наступні кроки:

1. Створіть форму для реєстрації, яка буде містити поля для введення даних користувача, такі як ім’я, прізвище, електронна пошта та пароль.

2. Напишіть функцію для перевірки правильності введених даних користувача. Переконайтеся, що пароль містить не менше 8 символів, включаючи букви в верхньому та нижньому регістрах і цифри.

3. Збережіть дані користувача в базі даних, яка буде містити таблицю зі списком зареєстрованих користувачів.

4. Напишіть функцію для перевірки існування введеного користувачем імені користувача в базі даних. Якщо ім’я вже існує, виведіть повідомлення про помилку і попросіть користувача ввести інше ім’я.

5. Після успішної реєстрації, перенаправте користувача на сторінку входу.

6. Напишіть функцію для входу в систему, яка перевіряє, чи правильно введені ім’я користувача та пароль, і якщо так, перенаправляє користувача на головну сторінку гта проєкту.

7. Напишіть функцію для вихід з системи, яка очищає дані сеансу користувача та перенаправляє його на сторінку входу.

Використовуйте функції, такі як `http.post` і `http.get`, для отримання даних з форми та звернення до бази даних. Також зверніть увагу на безпеку інформації, щоб запобігти можливій атакі хакера.

ChatGPT? 100% ChatGPT. У мене інші відповіді.

забув номер карти прикріпити куди ТС 300грн буде скидувати=)

ставка за одну строчку кода?

Памʼятаю ще років 10 тому писав такі системи за дорожче в декілька разів. Правда для samp на pawn

Жаль тут дає вставити картинку:
I’m Gonna Pay You $100 to Fuck Off*
*тільки гривень, а не доларів

Це тролінг чи копіпаста ржачного замовлення с freelancehunt?

як модери це пропустили?

Підписатись на коментарі