Шукаю ментора (C# / Unity)

Всім привіт!

Я вивчав GameDev декілька років тому просто заради хоббі. Маю загальне розуміння того, як влаштоване створення ігор та відносно непогано розуміюсь у програмуванні, вивчив основні елементи C# Unity.

У мене зараз з’явилося сильне бажання попробувати себе в галузі створення простих мобільних інді-проєктів. Маю досить просту ідею, але при спробі її реалізувати зявилось розуміння, що хоч я і можу виконувати завдання по типу «навчити персонажа ходити/добавити атаку/ реалізувати якусь механіку і т.д», проте взагалі не розумію, як зібрати проєкт до купи, з чого почати розробку, як краще зробити анімації і все в такому роді.

Хотілось би знайти більш досвідчену людину, з якою можна було б просто поспілкуватися і звернутись за порадою.

Дякую

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Теж готовий допомогти, без менторства так як сам поки що Junior+, але про архітектуру, патерни та сторонні бібліотеки розказати зможу.. тг:@AlekseyPuisho1

Доречі ми збираємо команду для розробки гри, вже маємо ідею та шукаємо людей без досвіду але з мотивацією та бажанням навчатись.. якщо є бажання то пиши в тг вище.. отримаєш і знання по с# та unity та що важливо досвід роботи в команді.. також можу підтягнути по Git

Напишіть в лс. Але ментором не буду, зразу кажу :))

Шукаю більш досвідченного розробника. Потрібна допомога
Шукаю ментора (C# / Unity)

стоп, а ты сам шарп выучил, что в юнити пошел?

Підписатись на коментарі