У які ігри ви востаннє грали й не могли зупинитися? Обговорюємо, чи існує «binge-gaming»
Існує поняття «binge-watching» — це коли ви на одному подиху переглядаєте від двох до шести епізодів якогось шоу або серіалу (або ж від початку до кінця).
А чи буває таке з іграми?
Розкажіть, в які ігри ви востаннє грали й не могли зупинитися? Що саме в них вас так «затягнуло»?
Розповідайте у коментарях!
37 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівThe Battle of Polytopia1-4 партії, вже мабуть роки два.6-10-15 в режимі максимальної складності.
Граю щодня
Був один апдейт що багато змінив, спочатку трохи вибісив і не грав декілька тижднів, потім знову повернувся.
Граю з ботами, зазвичай 1 проти
Дуже подобається те що гра в одно час і проста і складна, дуже інтуїтивна але дуже багато простору для тактики та стратегії, не мало грає і вдача також, особливо на маленькій карті(всього 16 містечок) проти 15 ботів. Я називаю це режим «банка за павуками» ))))
Underrail: Expedition
Counter-Strike: Global Offensive
DeusEx mankind devided.
Ті травневі свята 2013 взагалі не пам’ятаю. Настільки затягнуло в гру )))
Lineage 2 (з С4 до HF) — ганги, мас пвп на замках і епіках, але найкраще — це була торгівля, поки не ввели мерзенного менеджера аукціонів
They are billions — 2 години будуєш колонію, потім один зомбак пробирається до будинків, але цяцька непогана.
Salt & Sanctuary
Blasphemous
Zelda BOTW
Quake Remaster
Rogue Legacy
Зі старого:
Warcraft 3 — легенда
Heroes of the Storm — колись багато грав з друзями
League of Legends — ще давніше було діло
World of Warcraft — куди ж без нього
З нового:1-4 — пройшли швиденько
For the king — бігаємо вдвох/втрьох
Trine
Tacticool, хоч розробники і кацапи, але різноманітність геймплею ,фізика і механіка гри дуже крута. Шкода ,шо в Україні немає таких проектів.
Як на мене, тут трохи інакший механізм. В серіалах це виникає через інтерес до сюжету і того що буде далі, також допомагають кліфхенгери.
В іграх це радше наявність великої кількості дрібних, але цікавих активностей, типу дослідження островів в Assassins Creed Odyssey, чи відкривання знаків запитання в Witcher 3. А там десь отримав додаткове завдання, десь залип подивитися на горизонти, десь застряг на важчому монстрі (довбані големи й гаргуйлі, яких можна було годину колупати, особливо якщо вони відчутно вищого рівня) і вже кілька годин пройшло. Окрема історія — покрокові стратегії типу Героїв чи Total War, де «ну ще один хід/бій» і не зчувся як вже світати починає
Згодна з вами. Але й хочу зазначити, що особисто мене часто в іграх може затягувати сюжет і бажання дізнатися, що ж там буде далі! Звісно, що якщо всі інші аспекти, крім сюжету, реалізовані не дуже, то він на собі все не витягне. Та все ж він може бути одним з «гачків», який чіпляє і тягне тебе довго-довго грати)) Хоча часу на таке вистачає рідко, звісно
Із сучасного — Dead Cells.
По класиці — Герої 3. Дуже радий, що нарешті знайшов недавно нормальний некостильний спосіб поставити їх на macos.
Але найпершою такою грою для мене був такий собі шутер Freedom Fighters.
Такий собі? Ходиш з друзями, мочиш русню. Ремастер був би популярний
Поділися способом ))
Дякую. Купити не проблема, просто хочеться мінімум шаманства ))
Розумію. При чому головна проблема там навіть не шаманити, а те що воно потім дуже нестабільно працює. Тут вильотів поки що не помічено. Ще й HD мод постійно автооновлюється.
Таких ігр в мене було багато( особливо полюбляв mass effect, kotor 2, Deus ex( крім другої частини), vampire the masquerade bloodlines) але з нещодавнього хочу виділити різні souls like, серія ігр persona та yakuza. Остання взагалі відкриття для мене. Раніше( десь років 13 тому) трохи пограв у найпершу частину на ps 2 близько години і все. А зараз як почав с 0, так і не можу відірватися. Вже на 5 частині) Крутий сюжет, цікавий геймплей, велика кількість активностей, гумор, мікс сурової та шаленої атмосфери сучасної( більш-менш) Японії. Кто не грав, дуже раджу
Нещодавно бачив такий самий топік з такою ж назвою на реддіт
Цікаво, бо я про цю тему подумала, бо нещодавно з кимось обговорювали binge-watching) А на reddit давно не заглядала
Witcher3, довга історія, музика, квести, супер.
Pathfinder: Wrath of the Righteous.
Hunt:Showdown. Досі не можу зупинитись.
А якщо говорити про сінгл плей то Thymesia дуже сподобалась, мій перший соулс лайк, пройшла на 100%. Зараз добиваю We happy few (сумніваюсь що хтось її знає). На черзі Elder ring.
Песочницы сильно затягивают: Factorio, Rimworld, C:DDA
Правда я смог завязать
Factory must grow!
Counter-Strike 1.6 4ever
На власному досвіді переконався що біндж геймінг не скільки про якусь певну гру, як про її новаторство, якість. GTA:SA, TESIV, SWKOTOR2, Hellgate: London, FALLOUT 3/4 (New Vegas не дуже зачепив, може через схожість з FO3), GTAV (RDR2 цікавий, але нудний), Titanfall 2, Wolfenstein TNO/TNC, д
злегка Outer Worlds, такс само злегка Metro Exodus, ну і зараз Cyberpunk 2077 який я був повернув бо перші 2 години показали найгірші сторони, а в Steam обмеження по поверненню на 2 години, але про всяк випадок погравши в GOG версію зрозумів що недоліки більш-менш затьмарюють переваги, навіть з постійним підвантаженням, бо стиль дуже унікальний (анімешний, схожий до скаженого стилю Edgerunners, чого варте одне лиш джазове радіо), RPG елементи і кількість сюжетних варіацій величезна (хочеться спробувати все, і очі розбігаються як в дитини, чим нагадав SWKOTOR2). Як видно мені подобається переважно FPS+RPG, тому мій світогляд може бути обмежений особливостями цих типів ігор, втім вважаю що будь-яка якісна ААА гра здатна на це. Варто брати приклад з кінематографу (особливо аніме, яке може бути на нецікаву вам иематику, але буде зроблено так що однак зацікавить) та музики, де використовуються одні і ті ж сутності і значною мірою все залежить від комбінації цих сутностей (напр., монтаж в кінематографі).
Elden Ring, гра просто огромезна, а я люблю проходити на 100%
Hitman: Blood Money
Diablo 4 (beta), а також відкриваю для себе серію Halo (the Master Chief Collection)
дотка
Binge-gaming існує, але для кожного це будуть якісь свої ігри
Ось, порився у пам’яті
— SimCity 2000 — довго і упорно залипав, але до Archologies не доробився ніколи
— Total Annihilation / TA CC — це те, якою має бути стратегія, а не оці Старкрафти
— NFS 2 / 2 SE і деякі далі (з останніх хіба Carbon пройшов за кожну з фракцій)
— Virtua Fighter 2 — з одногрупниками до ночі рубались
— Shadow Warrior — ще та, стара, на двіжку від Duke Nukem; нові цікаво було б пройти (роліки у ютубі вражають), але треба апгрейдитись
— CnC Renegade — стрілялка по мотивах стратегій CnC, доволі квадратна, але мала сюжет і впирало, що ніби граєш юнітом всередині стратегії
— Quake 2 одиночна гра та Quake 3 з колегами — тут очевидно
— GTA VC — і сюжет пройти, і погнати собі (наприклад, заробити 5 зірочок, вкрасти танк у поліції і влаштувати на ньому пляжні гонки із реактивною тягою — навіть гелікоптер не такий прикольний); до речі, GTA SA не зайшов взагалі, не знаю чому
— Unreal / Unreal RTNP — втикати на природу поміж рубіловом із ворогами :)
— Serious Sam FE / Serious Sam 2 — пройшов пару раз, особливо останній
— Beyond Good and Evil — втикання на навколишнє середовище більше (саундтрек!), а рубілово чисто сюжетне; жаль, що другу частину скасували, але, судячи по трейлерах, вони навіть не могли визначитись із напрямками сюжету і механіками гри
Ну і на андроїді пара ігор
— різноманітні tower defence ігри; особливо хотів відмітити нашу українську Infinitode 2
— Deep Town — рити, добувати, будувати
— Beach Buggy Blitz / Beach Buggy Racing 2 — гонки, але з приколами
— Armory & Machine — цікава гра, у якій є кнопки, цифри та прогрес бари, але тим не менше, затягує
До речі, на цю ж саму тему binge-gaming.
Є така гра Universal Paperclips — робити скрепки. Так от, це саме той приклад залипання у доволі просту гру, допоки не пройдеш
Працює у браузері — www.decisionproblem.com/paperclips/index2.html
Cyberpunk з того що нещодавно. Колись давно Factorio, ONI, Dead Cells
Останнє що прям сильно так затягнуло це було GTA Vice City. Мені навіть приснилась гарна стратегія проходження однієї з місій, на якій тоді застряг.
А потім нажаль виріс і з’явилися речі, які не дають не у що прям сильно затягнутись
Місії з вертольотиком?)
Хах, я в дитинстві так і не зміг пройти. Потім коли виріс, то вже було не цікаво грати в вайс-сіті. Тому на цьому квесті моя історія з цією грою і залишилась)
З одиночних Quake Remaster, рік граю регулярно. А з друзями у Apex Legends 3 роки.