👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ті, хто в нас тут продають сіру «техніку з Європи» — там купляють, відшкодовують ПДВ на кодоні, і до нас завозять без сплати мита (або з мінімальним) і ПДВ по землі (безмитний ліміт — 500 євро).

Ви вже сплатили ПДВ там, і, не маючи досвіду, хочете завезти в Украіну і потенційно сплатити ще мито + ПДВ за ціну, що перевищує 150 євро.

Ваш товар тут навряд буде конкурентний по ціні з існуючими пропозиціями.

За розпакований товар ніякої сплати не відбувається. За запакований можуть спитати, і попросити оплатити мито, але це все дуже ситуативно, буває що не беруть.

А як тоді не платити це мито? Якщо я допустім, купив собі стім дек в Польщі, відкрив його і по користувався, то я кожен раз, при перетинанні кордону повинен гроші за свою річ платити?

Перетин кордону і почтове відправлення це різні речі.

Доброго дня!
На сайті Нової Пошти добре розписано скільки треба буде заплатити novapost.pl/...​al/send-to-ukraine-parcel
Вартісь всього, що перевищує 150 євро, розпаковано чи ні, офіційно впадає під оплату додатково мита (та ПДВ). Є окрема група товарів, які не обкладаються митом (наприклад генератори, акамулятори, банки енергії типу Екофлоу), але Стім Дек до них не входить.

У випадку Стім Деку ситуація наступна:
Вартість товару = 365 євро (найдешевша версія)
Ввізне мито = (365 євро — 150 євро) х 10% = 21.5 євро
ПДВ = (365 євро — 150 євро + 21.5 євро (мито)) х 20% = 47,3 євро
Митні платежі складатимуть: мито 21.5 євро + ПДВ 47,3 євро = 68,8 євро.
Фінальна вартість: 433,8 євро

Варто памʼятати, що мито буде сплачувати вже одержувач, у гривні (якщо ми говоримо про поштову відправку).

а пдв...так наче його вже сплатили у магазиніпри купівлі товару?

Роман, дякую за відповідь та допомогу!

треба в магазині повідомити, що плануєте вивозити товар за кордон, отримати документи для відшкодування ПДВ і на кордоні їх пред’явити при вивезенні для відшкодування ПДВ,
а в Україні вже сплатити український ПДВ.

якщо купили на місцеву адресу і був сплачений ПДВ, то він був сплачений не у бюджет України.

от де люди кайф ловлять 😂

Не турбуйтесь. Я відкривав фоп з допомогою батьків та сплачую податки, мені немає 18 років і я можу виїжджати за кордон. Як стукне час обов’язково повернусь.

Та на здоров’я! Я і сам хочу стім дек. Але немає куди уже...

До чого тут розпаковка взагалі?

Людина не знає як все відбувається, тому їй здалось, що це важливий фактор. Не бачу проблеми в тому, що вказав це. Навіть якщо нема сенсу. Тому претензії тут недоречні.

Олександр, дякую за відповідь!

Підписатись на коментарі