Якими навичками ви би хотіли, аби володів ваш PM?

Вітаю,
Мені стало цікаво, якими навичками та знаннями має, на вашу думку, володіти PM.
Це питання адресується усім: як розробникам, так і рекрутерам.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Раз у день, бажано зранку, телепортуватись у рандомне місце у радіусі 200 км, щоб дорога назад займала не менше, ніж 5 годин.

Що таке PM? Продакт чи проджект???
Якщо проджект, то він повинен мати технічний бекграунд

Дейлі короткі та по суті
Мінімум безглуздих мітингів: strategy, key objectives, та інші «кораблі бороздящіє простори космосу»
Софт скілс
Задає 3 питання — «чим ви зайняті», «коли це буде готово», «чому так довго»

Управління графіками виконання робіт, бюджетом, ресурсами, стратегією комунікацій, ризиками

Хочу фулстак ПМа — щоб був і менеджером, і розробником в одному флаконі. Коли є менеджерські задачі — хай менеджить. Коли з’являється вільний час — хай пише код для проєкту, який менеджить.

РM не потрібен, це років 10 тому був менеджер який спілкувався з клієнтом і передавав/контролював роботу тімки.
Тепер тімка (лід тімки) спілкуються напряму з клієнтом, менеджери більш спеціаліаоізовані (скрам мастери, делівері менеджери, проджект координатори і т.п.)

Як екс-ПМ, кажу: ПМ не потрібні взагалі 🤷🏻‍♀️

Ви маєте повне право на свою думку, але дуже дивно чути оціночні судження, не знаючи хто я і який мій бекграунд. Я дуже довго теж думала, що ПМ дуууже потрібні. Тож може ваш час ще прийде :)

— Звинувачує в оціночному судженні
— Видає оціночне судження з вангуванням

Я б міг розповісти про кейс великої компанії, де 20 відділів, в кожному по три людини які узгоджують розробку одного великого проекту в межах своєї частки проекту.. І як програмісти і дизайнери замість роботи весь час узгоджували б та намагались провести кол або мітинг з кожною шишкою з цієї компанії. Ми ж розуміємо що це набагато краще, ніж коли одна спеціальна людина, яка буде це робити швидко, оперативно, а програмісти програмувати. Аліна краще знає

шо таке PM у данному контексті? Project Manager? Product Manager?
Якшо ми розмволяємо про сучасні команди де є інженери і Product Manager, то найкращі PM які можуть розрулювати багато речей і розвантажувати інженерів це ті шо мають аналітичні скіли, де як мінімум SQL на високому рівні

Проводити дейлі максимум за 5 хвилин

Підписатись на коментарі