×

Створив свою першу гру на Unity — Bouncer

Всім доброго дня! Вдалося нарешті завершити першу гру на Юніті. Звичайна аркада, намагався зробити якнайкраще, дуже цікавить фідбек від користувачів і звичайних людей. Буду дуже вдячний за ваші пропозиції та критику ( щодо процесу гри, графіки і т.д.) . Гра вже доступна на GooglePlay. (Самовипливаюча та нав’язлива реклама відсутня)

Посилання на гру : play.google.com/...​m199.BouncerEarngamemoney

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Щодо сторінки в магазині: не завадило би додати трохи більше скріншотів геймплею, а надпис Play замінити дією, яка ілюструється тим скріншотом, наприклад Collect New Abilities, або, як казали в іншому коменті, додати відео. Також у надписі Get Revards допущено помилку в написанні слова, правильно буде Rewards.

На сторінці не вистачає відео з грою, так не зрозуміло що це за гра.

Дякую за важ відгук, наразі я намагаюся зробити достойне відео, перша спроба була такою ( m.youtube.com/watch?v=e0SeK4x-GHA ) , але я не вмію монтувати тому на це піде трохи часу

Чудово вийшло, тільки я все одно з відео не зрозумів, що у грі треба робити)

В мене нормально все запустилося, телефон Pixel 3 (Android 11).

Загалом нормальна гра, гарно оформлена, ключова механіка проста і працює.

Дуже довгий туторіал, дуже багато оцих повідомлень випливаючих з continue. Я би очікував ну 5-6 таких як максимум і одразу геймплей.

Ну і незрозуміло, для чого в грі російська мова...

Ну і незрозуміло, для чого в грі російська мова...

а должно быть вполне понятно, автор русскоязычный, перешел на украинский язык как обычный хомяк

А ви чому не перейшли, неначасі?

в Харькове все равно пусть не 99.9% как раньше, а 95% будут говорить на русском, я против проекта самоизоляции Украины и очередного разделения украинцев на две стороны еще и по абсолютно ничтожной причине, в самом русском языке нет ничего плохого, особенно учитывая что у него киевские корни и т.д. лень все перечислять

Я дуже жалкую що вам не прилетіло бомбою, та повинен бачити цю всрату думку

Я дуже жалкую що вам не прилетіло бомбою, та повинен бачити цю всрату думку

хоть ты и пишешь на украинском языке, но ментально ты типичный россиянин

О так, нас вбивають, тому щоб бути хорошим я не маю право хотіти іншим смерті
а то «хороші рюzzкіе» можуть образитися
Останнє до вас питання, ви вважаєте Ракша після розгрому повинна бути розчленована чи вона повинна залишитись у межах границь 1991 року?

О так, нас вбивають, тому щоб бути хорошим я не маю право хотіти іншим смерті
а то «хороші рюzzкіе» можуть образитися

ты совсем дурак что ли? я украинец по национальности, по месту рождения, по этносу и точно знаю что 5 поколений до меня были украинцами без примесей других национальностей

Останнє до вас питання, ви вважаєте Ракша після розгрому повинна бути розчленована чи вона повинна залишитись у межах границь 1991 року?

я считаю что там океан должен быть, а не рашка. а из твоих вариантов лично для меня вариант с распадом рашки более предпочтительный

>

в Харькове все равно пусть не 99.9% как раньше, а 95%

Обоже, ну я з Харкова, що далі? Запишеш мене у 5%?

Нащо ти пукаєш тут за усе місто?

Про упередження уцілілого не чув?

До чого тут мова узагалі, якщо це ігрофорум?

Стидоба ***ана

Обоже, ну я з Харкова, що далі? Запишеш мене у 5%?

просто 3 факта: аноним с 4 комментами на украинском языке, может жить где угодно, иметь любую национальность, не уметь разговаривать на украинском вовсе

Нащо ти пукаєш тут за усе місто?

выйди на улицу, если ты в Харькове

Про упередження уцілілого не чув?

это не про то rtfm

До чого тут мова узагалі, якщо це ігрофорум?

этот вопрос задай Андрею, я просто ответил что автор добавил русский язык потому что он ему родной, и хоть он стал на форуме писать на украинском для него внутри не изменилось вообще ничего, обычное лицемерие

Стидоба ***ана

не обязательно подписываться, твой ник указан в начале поста)

Ти такий же ноунейм, як усі ми тут. Тож, спускайся з небес.

Вийшов, що далі? Ти збираєшся пукати про власні інтерпретації мого міста? А-ля рускагаварящій харькав?

Ти ретраслюєш власні стереотипи на моє місто, але це не дає тобі право стверджувати якісь відсотки. Тим паче за усе місто.

Як й не дає право дойобуватися до людей фантазуючи яка в кого рідна мова. Це тебе не повино ***ти, якщо коротко.

Й «стидоба ***ана» відносилося саме до тебе, мамкін стрілочник))00, не треба лукавити. Мені дійсно соромно за таких малоросів з Харківщини як ти. Бо це п****ць, розвести мовосрач на голому місці.

Хом’як — це той, хто говорить на державній мові? От чого кожен рускаязичний вважає, що всі його мають розуміти? Коли ти вриваєшся в розмову двох, які спілкуються українською, і говориш до них русскаю — це неповага до співрозмовника. Оце от — русский язикь всє панімають — це імперські замашки типового ватана

Хом’як — це той, хто говорить на державній мові?

нет, попробуй гугл

От чого кожен рускаязичний вважає, що всі його мають розуміти?

не согласен

Коли ти вриваєшся в розмову двох, які спілкуються українською, і говориш до них русскаю — це неповага до співрозмовника

во-первых, такого даже не было, во-вторых, уважение нужно заслужить, в-третьих, у меня крайне негативное отношение к айтишникам, подавляющее большинство не по призванию и они угробили отрасль

Оце от — русский язикь всє панімають — це імперські замашки типового ватана

тебя заклинило на этой фразе, уже второй раз за 3 предложения. никакой язык не понимают все. я могу писать и говорить на трех языках. какой конкретно язык я выберу это мое личное дело, нетерпимость маргинальных слоев общества меня не волнует

Ти хоч зрозумів сам шо написав?

перешел на украинский язык как обычный хомяк

Тут мені гугл видав, що хомяк в 2 словах це тварина. Ні про якого хомяка, який перейшов на українську мову ніде немає нічого. :(

не согласен

Ти ввійшов в дискусію на українській мові і звертаєшся до людей на іншій мові, тобто в тебе є надія, що тебе зрозуміють, тобто звідси і роблю висновок такий.

Про те, що повагу треба заслужити — це банальний етикет, людський та діловий, який в русссских відсутній.

тебя заклинило на этой фразе, уже второй раз за 3 предложения. никакой язык не понимают все. я могу писать и говорить на трех языках. какой конкретно язык я выберу это мое личное дело, нетерпимость маргинальных слоев общества меня не волнует

В тебе з цифрами явні проблеми. Та й з граматикою. Та й з висловлюванням думки.
Ця фраза в тексті є 1 раз, слово руский і похідні від цього слова повторюються. Для того, щоб скласти речення, потрібні слова))).

А какой ти вибиреш, це, звичайно, твоя справа.

Тут мені гугл видав, що хомяк в 2 словах це тварина. Ні про якого хомяка, який перейшов на українську мову ніде немає нічого. :(

плохо быть тобой:( ну что ж... Просто забей. Считай что это недоступная тебе идиома

Про те, що повагу треба заслужити — це банальний етикет, людський та діловий, який в русссских відсутній.

я не особо в курсе про особенности этносов россиян. Но допустим ты прав, если добавить что я этнический украинец, и много раз видел подобное у западных этнических групп. Получается никакой привязки к этносу, нации, народу тут нет

В тебе з цифрами явні проблеми. Та й з граматикою. Та й з висловлюванням думки.

ты лингвист? Или тебе кажется что должно быть как ты себе придумал. Если лингвист, то я с удовольствием послушаю что не так. Только не нужно простыми словами, конкретно скажи по нарушению лингвистических правил

А какой ти вибиреш, це, звичайно, твоя справа.

а как же уважение? Мне порой кажется, что я должен писать на всех языках всегда чтобы, ненароком, не обидеть кого-то

Кажеться, то й так роби😀

Будь собою, мною бути не треба.

Какой-то сильно мудрый ответ для юзера доу, не расстраивай меня, я сюда прихожу негатив сбрасывать, а не за вот этим вот :)

Заведи кота, займися спортом — побачиш, допоможе, особливо екстремальні види спорту. Знайди себе😜. І не будеш людей напрягати.

Отакої...під час гриби взагалі не запускає?

Чомусь вилітає при запуску

Підкажи яка в тебе модель смартфону

Взагалі редмі 4х, але прошивка з 10 андроїдом

Підписатись на коментарі