Розробив браузерну гру Балда, буду вдячний за фідбек

balda.org.ua

Останні пару місяців, сидячи без роботи, захотілося створити якийсь малесенький проєкт, надихнувшись грою Wordle (популярна браузерна гра в слова, якщо хтось чув) і подібними п’ятихвилинними ігрульками. Вибір пав на гру Балда — це гра з дитинства на листочку, багато хто, я певен, про неї чув, але в інтернеті я не знайшов гарних реалізацій. В першу чергу в мене стояла ціль відшліфувати гру до блиску і сподіваюсь мені це вдалося. Вийшло дуже гарно, як на мене, тож захотілося винести це в світ.

Буду дуже вдячний за ваш фідбек! Дуже хотілось би побачити якийсь трафік на сайті, це дуже надихне мене на додання нових фічей — той же онлайн режим і нові мови (окрім московитської, звичайно).


Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Люблю цю гру. Дякую, що з’явилася українською. Слів невідомих дуже багато і часто трапляються такі, що не мають тлумачення в словнику. З одного боку наче розширюємо словниковий запас, а з іншого це дратує. Кожного разу відкриваю слово, щоб подивитися Що Це? А саме оформлення гарне.

Брав з публічних репозиторіїв на github, точно не пригадаю з яких. Якщо дуже треба, то пошукаю.

Дуже хочеться онлайн з друзями

На жаль не так багато часу зараз, щоб займатися грою. Але онлайн є в планах

Погрався. Прикольна, мені сподобалась.

В інтернеті не знаю, але грав у неї ще на Win98. Правда, російською, звичайно

Я ж і не кажу, що це якась новинка, але наразі я не бачив веб додатків для гри в балду українською, на відміну від того ж Wordle)

топ! на 7му айфоні на екрані все не влазить, трохи не зручно — їздить екран

Чудово розроблена та цікава гра!

Класна гра. От тільки бот додав слово «буна», а в словнику, який за посиланням, такого слова немає.

Бот пише слова які незнає словник sum.in.ua/s/etos

Таке трапляється, бо словник взятий з іншого ресурсу. Я не знайшов джерел, де можна одночасно і список слів взяти, і ті ж слова перевірити.

дуже багат таких слів, що не мають тлумачення
ще є медичні терміни
і пестливі слоава, наприклад плакатик та планочка

Підписатись на коментарі