Чи треба залучати правоохоронців для боротьби з токсичними гравцями? Ubisoft підписала таку угоду з поліцією
Ubisoft співпрацюватиме з поліцією, аби подолати проблем онлайн-булінгу і токсичності гравців. BBC пише, що це перша така угода такого штибу в індустрії.
Ubisoft має кілька центрів взаємодії з клієнтами, де співробітники стежать за поведінкою гравців і допомагають їм розв’язувати проблеми: як з купівлями, так і з онлайн-токсичністю. Один з таких центрів розташований у Ньюкаслі, де й уклали угоду з місцевою поліцією.
«Ми хочемо бути на правильному боці історії», —зазначили в Ubisoft.
Поліцію планують залучати в екстремальних випадках, коли є загроза життю або йдеться про суттєву потенційну шкоду. Передбачається, що це 0,01% ситуацій з тих, якими займається центр Ubisoft, тобто кілька випадків на місяць.
Схожу тему нещодавно підіймали на галузевій конференції GDC. Там провели опитування і виявили, що 80% розробників ігор вважають токсичність гравців серйозною проблемою. Часто йдеться саме про напади на студії: 40% розробників стверджують, що стикалися з переслідуваннями безпосередньо або як представники команди.
А як ви ставитеся до токсичних гравців в онлайн-іграх? Коли, на вашу думку, треба залучати поліцію і чи треба загалом? І чи стикалися з образами в свій бік саме як розробники?
10 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів