Мілітарі аукціон від фонду «Це моє місто»

Вітаю! Мене звати Пуськов Олександр. Я фронтенд розробник в компанії Ubisoft. Разом із друзями ще весною 2022 року заснували благодійний фонд «Це моє місто». Наш фонд постійно допомагає армії і зараз. Тож в новому році ми вирішили зробити масштабний збір на 4 млн гривень для допомоги ОК «Північ» та ГУР України.

Аби зібрати цю суму, ми об’єдналися з відомими людьми з різних сфер. Наталя Жижченко (ONUKA), Євген Клопотенко, Андрій Ярмоленко, Вікторія Апанасенко, Віталій Гордієнко (Загін Кіноманів), а також спільноти GameDev DOU та Ukraїner.

В рамках співпраці заплановано декілька великих активностей: розіграші та аукціони предметів військової тематики. Деякі з них ми розіграємо тут.

Розіграш. Лоти — відстріляний по ворогу Джавелін та тубус до Джавеліна

Ціль розіграшу — зібрати 1 мільйон гривень. Ця сума буде витрачена на наступні потреби:

  1. Придбання дрона та двох акумуляторів до нього — для волонтера Ukraїner, який пішов на фронт;
  2. Придбання двох автівок Volkswagen T4 — для миколаївської 79 бригади (єдина частина зі збору для ОК «Південь»);
  3. Придбання 20 рацій Hytera (на військові частини ОК «Північ»).

Отож, сьогодні ми вже розпочинаємо розіграш. Він триватиме з 03.02 до 10.02. І маємо одразу два лоти. А саме: Відстріляний по ворогу Джавелін та тубус до Джавеліна!

ВАЖЛИВО! Джавелін повністю безпечний, має документ від Управління вибухотехнічної служби Національної поліції про відсутність обмежень.

Як взяти участь в розіграші

Участь в розіграші може взяти кожен, адже вхідний квиток вартує всього лиш 500 гривень!. Кількість квитків, які ви можете придбати — необмежена. Більше квитків — більше шансів виграти! Головне, не забудьте вказати своє ім’я та прізвище під час донату. Переможців оголосимо в цьому дописі та на сторінках у фб/інстаграм GameDev DOU та «Це моє місто».

Банка для донатів:send.monobank.ua/jar/4fBazY93sC

Також попереду чекають ще два аукціони, де ви за найбільший донат у чесній боротьбі гарантовано отримаєте приз. А саме:

Nlaw (ракетна система прямого прицілювання) — підписаний командуючим оборони Чернігова і ОК «Північ» Віктором Ніколюком. Аукціон за найбільший донат.

Стартова ставка — 40 тис грн.

Шведська РПГ SAKRAT — підписаний командуючим ОК «Північ» Віктором Ніколюком. Аукціон за найбільший донат.

Стартова ставка — 20 тис. грн.

Час та умови проведення аукціонів опублікуємо на наших сторінках соціальних мереж БФ «Це моє місто»

Незламні та сміливі, ми всього лиш люди, але здатні творити дива! Повернемо вільну та квітучу неньку-Україну! Разом до перемоги!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі