Шукаю альтруїстів, які б могли допомогти зібрати укр. сервер GTA 5 RP (FiveM)

ТОПІК ЗНОВУ АКТУАЛЬНИЙ ВІД 15.02.2024

Ця ідея не комерційна, тож, на жаль, нічого не можу обіцяти окрім якогось досвіду.

Хочеться мати український GTA 5 RP сервер на базі FiveM.

У нас вже є невеличка команда, але дуже потрібна допомога, особливо з кодом.
Зібрати всі скрипти разом і прослідкувати щоб вони нормально функціонували.
(Найчастіше всі скрипти написані на Lua та С++).

Акцентую, що сервер на базі моду FiveM (офіційного моду, який придбали RockStar)
Ми не підтримуємо мод RAGE mp, будьте обережні з ним.
Є дослідження що до цього моду та російського сліду (і будуть ще)

Якщо маєте змогу посприяти, звертайтесь в Діскорді до my_pivnich

Дякую за увагу)

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привет. Лучше делать на рейдже

Привет. На рейдже лучше делать сразу

Вибачте за те, що я зникла з цього простору. Мій сервер (через особисті життєві обставини) став на пузу, пауза затягнулась, і я не знаю коли повернусь до цього питання і чи повернусь взагалі.
Наразі НАРЕШТІ існує перший український справжній РП проект, мені він імпонує і я його підтримую, тому ось посилання на діскорд канал, якщо хочете пограти чи запропонувати свою допомогу зв’язуйтесь з цим проектом discord.com/invite/k9DhjJmC26 ЩЕ РАЗ, ЦЕ НЕ RAGE mp ЦЕ FiveM, тут є підтримка саме РП відігравання, і розвивається саме ця культура гри.
п.с. я не буду видаляти цей пост саме для того щоб ви змогли відшукати це повідомлення.

Дякую за інформацію, побільше б таких розслідувань.

Сервер який вказаний в цьому коментарі я більше не підтримую, і відновлюю розробку знову

хочу допомагати, якщо ще актуально.
куди і кому писати?

Я так розумію топік трохі вмер, але цікаво чи є у тебе якісь навички?

Цікавлюсь , чи має хтось новини чи успіхи з приводу українських рп серверів ?

З будь яких . З тих що знаю і працює активно , це тільки dayz. З інших ігор , рп слабо активне

Є РП сервери для GTA 5 і GTA:SA (SAMP, MTA), про інші не знаю.

Бачив щось на платформі RAGE. Але якщо дивитися на досвід цієї платформи, то самого роліплею там немає)

Я так розумію нічого не склалось?

вибачте, лишила коментар вище

Привіт, маю відчуття що варто додати цей коментар. До мене звертаються ті, хто знайшов цей допис. Тому я відповім на деякі питання тут. Щоб прояснити ситуацію на даний момент )

Завдяки цьому допису в нас зібралась невеличка команда, ми працюємо над пошуком ідей і їх реалізацій, але не так швидко як нам би хотілось.
Нам не вистачає тих, хто зможе працювати з js або lua. Особливо backend розробники.

Якщо Ви не маєте досвід в РП це не проблема, але якщо маєте — розкажіть який. Бо мені важливо щоб наше бачення не суперечило один одному.

Цей пост буде лишатись до тих пір, поки ми не запустимо проект.

Я кілька років дивився стріми по гта5 рп на сервері NoPixel (топовий англомовний рп сервер з whitelist), пробував грати на рос. серверах, тому висловлю те, що думаю:

1) Зібрати сервер не пробрема, на гітхабі повно готових збірок РП серверів. Найважче це зібрати кістяк з адекватних гравців, які б тримали постійний онлайн хоча б в 30 людей, щоб новим гравцям не було нудно і вони залишались далі грати на проекті.

2) Новий проект важко стартувати без вкладання грошей на рекламу. Всі великі сервери прийшли або з сампу і їх знать багато років, або їх власники вкладали купу грошей на рекламу в інтернеті та на стрімерів, щоб вони грали на їх серверах і приносили нових гравців. Можна спробувати просити укромовних стрімерів та інфлюенсерів, чи їм буде цікаво безкоштовно стрімити на сервері, але тут як повезе.

3) На рос. серверах (та й на англомовних теж) великий онлайн за рахунок того, що слабкі правила і немає ніякого відсіву гравців. Тому основна база це школярі або неадеквати, які не відіграють РП, і сервер схожий більше на дезматч ніж на рп.

4) Хостити сервер, щоб він працював стабільно без лагів, доволі дорого (чим більший онлайн тим більші витрати). Тому в майбутньому доведеться впроваджувати якусь комерційну модель. Бонуси за донати як на мене руйнують РП. На NoPixel, наприклад, платна реєстрація (30$) + потрібно заповнити адмінам форму, де ти описуєш свого РП персонажа і відповідаєш на кілька питань зі списку правил.

1) Вцілому так, не проблема зібрати, проблема це все підлаштувати під своє бачення для комфортної гри, і політики конкретного серверу. Кістяк — це оманливий хід. Ніколи не буде у вас 10 ствабільних гравців, рано чи пізно вони перестануть грати, за різних обставин, тож, що буде коли кістяк занепаде? Сервер сам собою має стати кістяком, тим що він несе. Але люди які гратимуть на ньому мають дотримуватись єдиної хвили, і от тут в гру вступаємо ми, ми допоможемо пізнати вайб того РП яке ми знаємо, хороші гравці — не дурні, вони підхоплять цю хвилю. Це проект з закритим доступом, ми не розраховуємо на велику кількість гравців. І питання онлайну, я думаю ми теж вцілому вирішимо.

2) Ще раз, цей проект закритий, ми не маємо цілі зібрати всіх гравців і бажаючих. Маємо ціль зібрати і об’єднати тих, хто може створювати контент, і розділяє наші погляди на РП. Ми створюємо площадку для реалізації і створення контенту для тих кому це цікаво, потрібно, хто готовий це підтримати своєю грою. А далі ці гравці стануть прикладом. І ми сподіваємось, що наш проект просто дасть зрозуміти що таке РП і як в нього можна грати. Що це не мультиплеєр, не гта онлайн, що це сцена для вашого контенту.

3) В залежності від того яка це платформа, RAGE зацікавлений в донаті і бере всіх підряд. На FiveM менша місткість гравців, їх більше перевірють і допускають до гри. Фултайм сервери є заручниками потреби в онлайні. І тому так, кількість гравців з вмінням і бажанням грати РП знижується а потім і взагалі зникає. Зникають гравці які створювали приклад гри.

4) NoPixel англомовний сервер, з гравцями під 10к онлайну. Туди стікаються гравці і глядачі з усього світу. Робити щось подібне в Україні просто нереально, і гадаю не скоро буде можливим. У нас більшість стрімерів з невеличким онлайном.

Ти з бластхака сюди перекочував ? ;D

Проаналізувавши помилки рос. серверів (Чому в них з РП не склалося)

Чому? :)
Бо грав у свій час в самп

Це широка відповідь) Найголовніша, поведінка самих росіянців. Вони постійно вважали себе розумнішими за інших, і йшли «зі своїм псалмом в чужий монастир», тобто створювали токсичне середовище. Наступна причина, адміністрація серверів та їх невиправдана зірковість, тому більшість «риб (серверів) згнивало з голови», адміни не дослухались до гравців, і не мали якоїсь маркетингової жили. Ще одна причина — томи правил, гравців вганяли в такі рамки, що це все просто знищувало РП. І ще багато різного)
САМП це все ж таки дещо інше)

Ну я ще в школі грав на самп рп сервері, було цікаво рпшити. Працював в лспд і лідер був максимально рп чувак, було дуже цікаво. Він ніколи не приймав не рп докази хабарів чи інших порушень, на відміну від більшості. Але з годом рп згасав і це перетворювалося на біндерство чи взагалі тупий дм

Але де гарантія що не буде зірковості у укр адмінів?)

бо я за це берусь)))) І я керуюсь двома моментами: 1) Підтримка українців (взагалі), підтримка українського ігрового комьюніті (воно вже відрізняється) 2) Не втратити РП як гру, унікальну гру. А тому я берусь за те, щоб гравці відкрили для себе всі її позитивні сторони. І буду оберігати цей проект, поки в цьому буде необхідність. (з нашими людьми, гадаю, в цьому не буде довгої потреби, я вірю в нашу спільноту, не дивлячись на різні нюанси) А там побачимо як воно буде, ніщо не вічне. В кінці кінців може через пару років буде ГТА 6 і новий виток)

Навіть якщо буде гта 6, перші роки не буде модів для онлайну :)

Скоріш за все) Але в мене є відчуття що рокстар не відпустять золоту жилу по типу RAGE MP, я думаю це цілком можливо. Фактично все те ж саме, тільки офіційно. Хочеш свій сервер? -плати. Хочеш цікаві інтер’єри? — плати. Гравець хоче наворочену тачку? — плати. Це все і так зараз відбувається от тільки повз розробників рокстар.

Підписатись на коментарі