Чому гра Atomic Heart має бути заборонена в Україні та на заході

Відео англійською мовою, дуже багато інформації довелося перетравити, але на мою думку воно висвітлює величезну проблему нерозуміння людьми на заході війни в Україні та цінностей, які ми з вами відстоюємо зараз.

Це про комунізм, це про війну, це про пропаганду радянського союзу.

У відео я намагаюсь розібратись про походження грошей, якими фінансувалася ця гра, та ще головніше: куди гроші підуть після придбання цього смітника. Від Газпрому та Gaijin до Focus Interactive та їхнього конфлікту з Frogwares. Все є у цьому відео, яке я прошу вас поширити саме серед західної аудиторії.

Дякую!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев.

👍ПодобаєтьсяСподобалось9
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На реддіті прям істерики у людей у відповідь на заклик до бойкоту продукції РФ. Заборона не злетить.

во-первых, игра плохая и кроме трейлеров и первой локации в ней ничего толком и нет, во-вторых, она одиночная, а значит в ее покупке нет смысла, ну и очень скоро будет на торрентах

Іди б на ***. Це всього лиш гра. Як хтось каже давайте заборонимо Wolfenstein, бо там про нацизм. Союз союзом, то був державний устрій. А це sci fiction, її взагалі хтось грав, щоб вникнути в сюжет про що там. Про фінансування, це вже інша справа. Ти взагалі весь російський Ютуб заблокуй, щоб копійка з монетизації не йшла на кошти оснащення РФ д**ба, який пішов воювати. Купить собі гравітаційну пушку, зробить розлом в просторі, і вернеться собі додому в 2022, а ти далі будеш воювати в стімі. Патріот, бл.

Це всього лиш гра

Десь я таке чув, але зазвичай сформульовано як «Ігри внє палітікі!!!111» :D

дивно що твій перший коментар і тебе обурила саме ця тема...)

сюдячи по трейлеру гра прям дуже сумна
а так як у них все через одне мысце виходить, то думаю це буде фейл)
а відео класне, повністю підтримую!

Ти подивися 2й сезон Вікінги вальхала

Ярослав мудрий править Новгородом і назівається росіянином
Києва не існує

Не думаю, що її створювали заради заробітку. Головна мета там — пропаганда.

Герострат, ефект Стрейзанд вам нічого не говорять?! Заборона — краща реклама, якщо вам так хочеться її потопити — ігноруйте.
А взагалі россія стільки всього зробила, щоб їх запам’ятали як країну-терориста, що навіть мільйони ігр цього не змінять

Поки ми її будемо ігнорувати — західні ЗМІ її облизують.

А взагалі россія стільки всього зробила, щоб їх запам’ятали як країну-терориста, що навіть мільйони ігр цього не змінять

ну то може тоді зря спортсменів їх виганяли... навіть мільйон їх медалей не змінить її репутації...

Треба щоб Steam прибрав цей atomic fart.

Підписатись на коментарі