Кінематографічна головоломка, мобільна гіперказуалка та глобальне оновлення: що ми у NightCat Studios анонсували наприкінці 2022 року

Привіт, GameDev DOU! Мене звати Андрій, я інді-розробник, ґеймдизайнер та трошки фільммейкер і наприкінці 2022 року ми з нашою креативною інді-студією NightCat Studios провели Midnight Show — кінематографічну презентацію наших нових проєктів, які довгий час були в розробці. Переглянути її можна десь тут на нашому YouTube-каналі.

Дуже хочемо поділитися з вами радощами анонсу довгоочікуваних проєктів та трошки привідкрити завісу та розказати про підготовку до цього заходу.

Перша мобільна гра

Трейлер гри: youtu.be/49mZQDRz3N8

.satcomm це наша перша спроба увійти на мобільний ринок з чимось, що може бути схожим на казуалку. Вашою метою буде поєднувати супутники сигналом, що огинає планети. Будете здивовані, але ідея гри зі Старлінком ніяк не пов’язана :)

Гра розробляється на Unity невеликою командою у складі NightCat Studios і буде доступною на Android та iOS навесні цього року.

Ласкаво просимо у НеПростір

Трейлер гри (з українськими субтитрами): https://youtu.be/pjoqkoxMzLY

Density Limit це кінематографічна сюжетна головоломка, події якої відбуватимуться у НеПросторі — абстрактному сюрреалістичному штучному просторі: загадковому, небезпечному, але дуже привабливому для кращих вчених світу. Але що ж там трапилося, хто у цьому винний, як ви там опинилися і як вам звідти вибратися? Розібратись з цим буде вашим завданням і ви це дізнаєтесь дуже скоро.

Для нас цей проєкт особливо важливий, адже його розробка почалася ще влітку 2017 року і пережила декілька докорінних змін і перезавантажень розробки.

Гра розробляється на Unity, а демо-версія буде доступна цього року.

А як щодо випущеного?

Тізер оновлення: https://youtu.be/YQcsv09YMpA

Project DeepWeb це desktop-like адвенчура про дослідження глибинного інтернету з сотнями сайтів і файлів, які можна вивчати. В жовтні 2022 року ми випустили українську локалізацію, яку почали робити ще навесні, а в грудні на презентації анонсували Eternal Nightmare — найбільше оновлення для Project DeepWeb за всю його історію! Ще більше сайтів, ще більше пригод, ще більше небезпек. І все це безкоштовно для всіх власників гри вже у 2023 році!

А що ж за кадром?

Зйомки майже всіх живих епізодів Midnight Show проходили у Києві і для нас це було досить цікавим досвідом: окрім того, що це наші перші зйомки за декілька років, процес погодження зйомок в умовах військового стану це та ще пригода. А за відносну простоту і навіть трохи веселощів під час зйомок я хочу подякувати усій нашій команді та усім, хто нам допомагав під час створення цього «грандіозного» (в масштабах нашої крихітної студії) заходу.

Дякую, що прочитали. Все буде Україна 💙💛

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі