Обираємо найкращу та найгіршу гру 2022 року, спільното!

Сьогодні ми дізнаємося переможців The Game Awards 2022. Та нашій редакції цікаво, які ігри обрала б українська спільнота?

Нумо це дізнаємося! Запускаємо Голосування за найкращу та найгіршу гру 2022 року, а також найочікуваніший реліз 2023! І бонусом обираємо найкращий цьогорічний реліз від українських інді-розробників!

Не проходьте повз — голосуйте. Для нас важлива думка кожного та кожної!

🎮 Голосувати!

Нагадаємо, що наприкінці 2021-го читачі GameDev DOU обрали грою року Resident Evil Village, а найбільшим провалом — GTA: The Trilogy. Найочікуванішою ж грою року стала S.T.A.L.K.E.R. 2. На жаль, вона так і не вийшла цьогоріч у зв’язку з початком повномасштабної війни росії проти України.

Ми розуміємо, що у 2022 році українцям було переважно не до ігор. Але і у час великої війни хочемо зберегти цю лиш започатковану традицію голосування нашої спільноти. Віримо, що ви попри все знаходили час на знайомство з новинками, щоб тримати руку на пульсі світової ігрової індустрії!

Гайда голосувати!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Мені цікаво, наскільки результати такого опитування можуть бути релевантними. Схиляюся до думки, що там буде майже повний рандом.

Думаю, що додатковий пункт до цього опитування («У скільки ігор із цих списків ви грали?») легко би це підтвердив. :)

та ладно. я тікі в пвп і грав як докачався. тобітреба було можливо змінити рівень складності, перейти в Імпортал 1, чи як там це називалось

В жодну гру зі списку претендентів на найкращу гру не грав. Я б обрав Scorn як найкращу і Callisto protocol як найгіршу.

ну хоча б ютюберів чи стримерів дивився? :)

звісно, що елден рінг топ.

Якщо гра мені не цікава, то і дивитись стріми по ній не буду. Мене хіба що Bayonetta зацікавила, але у мене ще ряд не пройдених ігор лишився.

Єдина гра що мене зацікавила в цьому році це The Callisto protocol.
Наче і нічого надзвичайного, але мені дуже сподобалось.

Найкраща українська інді гра року — PutinistSlayer, яку оминули в списку інді-номінантів!

НЕ ЗГОДЕН! Найкраща: Слобода! :D

Ооо, прикольнa! :D
Тільки робіть щось по SEO, ледве нагуглив

Підписатись на коментарі