Накидайте пліз конфігурацію ігрового ПК

Діти (2 хлопці 10 та 13 років) принесли зі школи новину: їм для навчання в школі потрібен комп’ютер. Наявні ноутбуки не підходять, бо комп’ютер потрібен потужний та з відеокартою хоча б RTX3050 (це ж мабуть в школі вже вивчають, яку відеокарту треба брать), а бажано щось потужніше, бо завдання ж в школі дуже складні. Такі складні, що наявний дома ПС4 вже не справляється. Ну, коротше, розвели мене на покупку ПК на честь нового року, їхніх досягнень і взагалі, тому що домашку треба робити з ПК та ПС4 одночасно, інакше ніяк.

Коротше, погортав я ті всі запчастини від ПК та зрозумів що я вже застарів для отого всього. Останні роки купляв виключно ноутбуки, а тут знову оцей весь зоопарк.

Накидайте будь ласка списків запчастин, на базі хоча б отого RTX3050, ну так щоб воно оптимально було по параметрам та не дуже дорого. Бажано звісно отримати пристойний по сучасним критеріям системний блок хоча б за 1000 євро. Ну і так: щоб більш-менш останні ігри тягнуло.

Дякую

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Усім дякую за допомогу в виборі, трошки почитавши інтернети та дослухавшиьс вас усіх зміг в цьому розібратися та замовив таке:
— Відеокарта
MSI GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12G Gaming Graphics Card (www.amazon.co.uk/gp/product/B0957VL7H3)
— Процессор
Intel Core i5-12400F (www.amazon.co.uk/gp/product/B09MDFH5HY)
Материнська плата
MSI PRO B660M-A WIFI DDR4 (www.amazon.co.uk/gp/product/B09NTP4PVK)
ССД
Crucial P5 Plus 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe (www.amazon.co.uk/gp/product/B098WL46RS)
Оперативна Пам’ять
Corsair CMK16GX4M2B3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2×8 GB) DDR4 3200 MHz (www.amazon.co.uk/gp/product/B0143UM4TC)
Системний блок
Silent Base 601 Midi-Tower Case — Orange Te (CA-12G-BQ) (www.overclockers.co.uk/...​-ca-12g-bq-bg-136-bq.html)
Кулер
be quiet! Dark Rock TF 2 CPU Cooler — 135/135mm (www.overclockers.co.uk/...​-135-135mm-hs-01z-bq.html)
Блок живлення
be quiet! Straight Power 11 650W (www.overclockers.co.uk/...​wer-supply-ca-128-bq.html)

Це все разом з доставкою затягнуло на 1236 британських фунтів

До того всього ще купив монітор по акції за 177 фунтів
ViewSonic VX2718-PC-MHD 27-inch 1080p HD Curved Gaming Monitor (www.amazon.co.uk/gp/product/B08DLBDKBQ)
та мишку за 30 (www.amazon.co.uk/gp/product/B00LFBEOUA), теж по акціїї, бо дешево
Ігрова механічна клавіатура дома є

У сумі за все про все трошки менше 1500 британських фунтів, або десь 1800 євро
Тобто бюджет перевищено майже в два рази, з чим себе і поздоровляємо.
Так, можно було взяти самий треш і вкластися менш ніж в тисячу, але скільки я раніше не намагався зекономити воно по факту дорожче виходило. Тут десь так само.

Десь за тиждень оте все приїде та буду гратися. Рокув 15 вже мабуть ПК не збирав, згадаю як воно ото було)

Ryzen 5600
Tuf B550m-plus
ID-COOLING SE-214-XT
Rtx 3050(можна будь яку, чіп дуже енергоефективний)
Kingston FURY 16 GB (2×8GB) DDR4 3600
Будь який середній ссд pci-e 3.0×4
БП Asus tuf 450w
Корпус matrexx 40 з ргб вбудованими вертушками
30675 грн на вечір 18.11.2022
P.s. якщо нема кому зібрати пк, можу за символічну ціну зібрати + налаштувати

Якщо докинути ще 3300грн, можна вже взяти значно кращу 3060, у якої 12гб відеопам’яті, її вистачить набагато надовше, вийде трошки більше 34к, якраз у Ваш бюджет

Збірку на 12100 не раджу, процесор в іграх точно не кращий, материнські плати, які хоч трохи адекватні під нього — коштують стільки ж або дорожче, ніж б550 для 5600 райзена, але значно гірші по якості та можливостям, про апгрейд там думати не зможете, і грітися таке чудо буде навіть з 4 ядерним core i3-12100(f)

3050 это затычка, про ноуты вообще не понел. Ноуты сейчас не ступают мощности пк

Найпопулярніша відяха зараз це взагалі 1060 яка помітно слабша за 3050, при цьому її достатньо для більшості онлайн ігор і не самих нових сінглплеерів.
Ігрові ноути — це жесть і компроміс на компромісі

сейчас 3060ти копейки стоит, смыла брать бу восьмелетнее говно я не вижу

Як це їй 8 років якщо The Nvidia GeForce RTX 3050 launched on January 27, 2022?
Я взагалі писав про те що 3050 це нормально, враховуючи вказаний бюджет

Вообще не понял про компромиссы. Мой ПК:
Motherboard: ASUS ROG Maximus Z690 Hero
PSU: ASUS ROG Thor 1200W — 80 platinum
CPU: i9-12900kf (думаю поменять на 13900, но пока не спешу)
GPU: RTX 4090 Gallardo (это действительно компромисс, не успел асус купить)
RAM: 16GB×4 Teamgroup Team D5 Delta (DDR5) 6400
SSD: 1TB + 2TB SSD WD Black SN850 NVME M.2 2280
AI: ASUS Rog Ryujin 360
Tower: Corsair Obsidian Series 500D RGB SE

Играю и работаю на нем, есть пс5 еще для игр. Компромиссы это для слабых

А до чого тут чийсь ПК якщо я писав про ігрові ноути?
Це ж тільки підтверджує мій комент, бо фіг знайдеш ноут з таким конфігом, а якщо і є, то у нього буде убогий екран, незручна клава, перегрів та троттлінг, дизайн для школярів, вага 3-4кг і батарея на 5 хвилин роботи, не кажучи вже про ціну

Ноуты сейчас не ступают мощности пк

Такого не може бути бо не може бути ніколи. В ноуті завжди буде проблема енергоспоживання та проблема охолодження.
Окремо — фінансове питання.

у меня на компе выдает 100 фпс в игре и на ноуте, что еще нужно? Ограничения конечно же есть, но минимальные

Якщо по ділу хочеш відповіді, то сюди краще www.reddit.com/r/buildapc

ось є відос, майже по вашим запитам, за виключенням корпусу, охолождення і блоку живлення, але автор пиводить дешеві альтернативи цим компонентам

Дякую! Саме таку інструкцію з вибором відносно недорогих компонентів і шукав.

mezha.media/...​-misiatsia-lystopad-2022
Зверніть увагу на Оптимальний ігровий ПК місяця.

Дякую! Пішов читати.

Не варіант: ПС4 вже є. Ігри зараз переважно всі що йдуть на ПС5 також ідуть і на ПС4. До того ж для ПС4 вже є чимала бібліотека ігр і купляти то все заново нема сенсу.
Ну і грають вони на старому 32-дюймовому телевізорі, купляти потужнішу консоль для того телевізора нема сенсу, ПС4, яка навіть не про, чудово справляється з тим телевізором. Новий телевізор з діагоналю 50+ теж не варіант.
До того ж пі ПК є ігри, яких нема на консолі.

Але вам і не треба купляти на PS5 ігри, якщо у вас вже є бібліотека ігор на PS4. Вони всі працюють і на PS5 за зворотною сумісністю. Нічого доплачувати не треба. Тим більше різниця між консолями помітна — як і в швидкості завантажень, так і в тихій роботі PS5.

ты же в курсе, что пс 5 не чем не лучше прошки 4?

Та ні, краще. Все тією ж швидкістю завантажень, нормальною роботою стора, коли не треба кілька хвилин чекати на завантаження сторінки магазину, та нормальним охолодженням. Бо прошка гуде як боїнг. Ну і новий геймпад DualSense, як на мене, набагато цікавіший ніж старенький дуалшок

то есть, все преимущества это тише и быстрее игра запустится? За это стоит покупать новую консоль? А если не стоит вопрос в быстроте, вполне можно подождать, вместо минуты две минуты. Вопрос в громкости не стоит, сделай колонки громче. Из за джойстика точно переходить нет смысла Вот и пришли к выводу, что разница в скорости и громкости не стоит перехода

Різниця між залізом 7 років і це помітно. А про «зробити колонки гучніше» — взагалі топовий аргумент) Але за вашою логікою тоді і комп міняти не варто. Можна ж виставити налаштування мінімальні, головне щоб запускалося.

про графику ты загнул, если бы графика была лучше в пятерке, то определено стоило бы менять

В ремейку демон соулса скільки фпс на 4 про?

если тесты на ютубе не врут, то 60 фпс

Підписатись на коментарі