Шукаю креативних людей для створення україномовної cyberpunk мобільної гри

Вітаю, я розробник, та завзято займаюсь створенням багатожанрового проєкту вже більше року. Дуже хочу знайти компаньйонів, з якими можна було б просувати естетику кіберпанку та сумісних атмосфер до суспільства.

Наразі знаходжусь на стадії рефакторингу та допрацюванню ідей, тому шукаю тих, кому дуже подобається high-tech стиль, імпланти, круті куртки, пост-апокаліпсис, індустріалізація, майбутні інтерфейси, злом систем, рольові ігри чи трансгуманізм, або які працюють дизайнерами, геймдизайнерами.

Для себе в житті вирішив, що дуже хочу створити проєкт, через який можна було б просувати ідеї гуманізму (позитивного ставлення до інших), технологічного прогресу майбутнього через інженерів та технології, та об’єднати механіки, які дуже подобались в інших іграх.

Як що до референсів, то поточний напрямок — це розвиток головного персонажа через створення/ремонт імплантів, апгрейд обладнання та бізнесу, розвиток поселення клану, пошагові сутички у стилі Xcom та Fights in the tight spaces, з використанням модифікацій тіла, нетраннерський злом простих систем та корпоративних (щось типу планування з PayDay2 та просунення через ноди та техніку) та постійний вибір при потраплянні у рандомні ситуації та івенти.

Спочатку планував зробити економічний симулятор компанії-виробника імплантів під поточний попит населення, але в процесі згенерувалося дуже багато крутих ідей, які хочу зробити у командній співпраці та показати продукт гравцям, які шукають нових вражень та чим зайнятися по дорозі. Тому запрошую до телеграму t.me/rl11we, якщо є бажання попрацювати з такою атмосферою. Гарного дня!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі