У пошуках кодера для візуальної новели

Доброго дня. Ми написали та намалювали візуальну новелу і шукаємо людину, яка могла б перетворити цей набір ідей, життів та картинок в справжній додаток. Я не розуміюся, на технічних особливостях цього процесу, але я вам, як сценарист можу пообіцяти хорошу, драматичну історію в ваше портфоліо. Якщо вам цікаво, то я готовий обговорити деталі.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт, маю досвід розробки на unity та публікації ігор на google play market. Ваша пропозиція зацікавила. Можете зв’язатись зі мною в телеграмі, для обговорення
Mad_mn

Здравствуйте, я начинающий unity developer. Хотел бы обсудить с вами возможность сотрудничества. Мои контакты: @AVG_av

Можу. Вмію. Найдіть мене а ТГ @yurii_hromko. Бажано щоб проект був цікавим. Як мінімум поділюся наробками які зроблять ваш проект цікавішим

Я б хотіла спробувати зробити візуальну новелу на unity для пк або мобільних пристроїв. Я вже робила ігри з просунутою системою діалогів. Якщо ви зацікавлені — напишіть на мою пошту [email protected]

Могу научить как сделать из иллюстраций классическое мобильное приложение — пишите мне

Підписатись на коментарі