Glory to the Heroes — геймплейний трейлер альфа версії
Вітаю, шановне ком’юніті. Мене звати Воронов Сергій, я головний розробник українського шутера Glory to the Heroes.
Вчора ми випустили трейлер геймплею альфа версії гри, яка має вийти вже взимку у Стім. Подивитись можна на нашому офіційному ютуб каналі:
Дивіться, коментуйте. Будемо раді вашому фідбеку)
Про деталі створення та особливості проєкту читайте у попередньому топіку.
7 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівNOT “declared war” — started!
Приберіть, будь ласка, можливість грати за русню. Росіяни вбивають українців. Це неприпустимо давати можливість грати за них.
Чудово виглядає. Чекаємо!
Выглядит всё очень клёво. Только есть один нюанс. Играть лучше где-нибудь подальше, в спокойной обстановке, а то когда есть все шансы залетать в игру от первого лица, это совсем не прикольно.
Мені от цікаво, якщо це буде мультиплеер, то половині гравців доведеться грати за русню?
Мало хто захоче. Або доведеться стріляти собі в ногу, щоб було канонічно)
Хто монтував це? Чому жодного разу не було попадання у пік звуку....
Монтаж то не зовсім наша специфіка, для нас головне було показати футажі гри, тому от так по простому)