Чи можна застосовувати растрові ефекти в артах для Match-3?

Всім привіт! Допоможіть, будь ласка, розібратися з відмальовкою фішек для Match-3. Основне запитання: чи можна застосовувати растрові ефекти, якщо так, які припустимі, та чи обов’язкова відмальовка в фотошопі, чи можна використовувати ілюстратор? Буду вдячна за інфу!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт! Я сам більше програміст, ніж художник, але коли я працюваву матч-3 проекті, то сидів якраз поряд з художницею, яка робила графіку для фішок. ЇЇ підхід був такий:
1)Спочатку вона малювала основну графіку в Ілюстраторі;
2)Потім перекидала її до Фотошопу, і там вже накладала ефекти («підмалювувала», як вона казала). Але це якщо було потрібно, залежно від фішки. Ну, всі були припустимі, головне щоб фішка стала потрібного стилю.
3)В будь якому випадку, графіка експортувалася як растрова, щоб її можна було використати в ігровому рушії, не залежно, в якій програмі її малювали. А оригінальні (вихідні) файли з Ілюстратора та Фотошопа завжди тримались десь на гугл диску, з нормальними назвами, розкладені по папках, щоб було зручно їх швидко знаходити, коли треба було щось переробити.

Дуже дякую за відпрвідь! Тепер і я буду так робити, бо вектор в фотошопі, як на мене, дивна штука, в ілюстраторі все набагато швидше можна зробити. Ще раз дякую!))

Підписатись на коментарі