У геймдеві не місце людям для яких Буча — це щось неоднозначне. Скандал довкола Дарії Селищевої

Прошу «любіть і жаловать» Dariia Selishcheva її тєлєга

Людина якій неочевидно хто винний у Бучі і Ірпені


Просто ігноруйте і все пройде

Ще їй не подобається «Слава Україні», і держава винна бо вона з Донбасу. І взагалі армія то убой.

А ще Дарина не українка, мабуть космопєлотка якась. А Львів то іщадіє АДА. Львів’яни, як так мона?
Хоча якщо всі смердять, то може то ти обісрався? Але не для Дарини.



А ще вона захищає російські книги. Бо вкраїнчики чомусь понесли масово на переробку (не сплалили а саме на переробку!!!!!) ВОЗМУТІТЄЛЬНО!

БО якщо не прочитати Булгакова який так смачно вбивав офіцера УНР то ви будете неосвіченним бидлом! А як жеж жити без Уланші Лєрмонтова! То ж культурний код.
Рівно і Києв — то вже як вишенька.

І прошу звернути увагу спільноту українського геймдеву. Не місце таким Даринам ні в Українському Геймдеві, ні в українському айті.

І особисте Бажання пані Дарині, чи може Дарии:

Це ж не ваша Країна, ви ж не Українка. Це ж ваші слова. Чого ви себе мучите? Чемодан Вокзал Россия, ну чи Іран, чи Есваніті. Вас там радо приймуть. І російських книг дам вдосталь. І ніхто їх в макулатуру не відносить. Заборони на виїзд жінкам нема.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось18
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Имхо автор типичное украинское быдло, которое впрочем ничем не отличается от типичного русского была. Интересно при чем тут неоднозначная позиция виновницы поста по Буче к гейм деву? Может автор профан в этой сфере и пытается убрать конкурентов? ))) То что девушка сложно переносит тяготы войны, расчлененка, убийства и т.п. и хочет сберечь свою психику... что в этом плохого? Аргумент про «А ще вона захищає російські книги.» вообще добил. Вообще борьба с книгами это типичный показатель... ах да, наверное автор просто кроме литературы по С++ ничего в своей жизни не читал..., да... славные люди нас ждут после победы...хайпожоры. Смешно и грустно одновременно.

Гарні поради. Десь на рівні 5 літньої дитини. Якщо заплющити очі то все страшне зникне.

Хоча якщо всі смердять, то може то ти обісрався?

Надеюсь это не часть корпоративной культуры @Luxoft, иначе надо что-то делать с атмосферой в компании...

Или начать добавлять задачки на внимательность в собесы, чтобы сотрудники внимательнее подбирали себе цели для публичного порицания после неудачного рабочего дня.

*Разочарованно иду прятать вилы и факел после того как увидел, что подписи не соответствуют скриншотам*

Неможливо просто видав наказ чи заборонивши щось перемкнути світогляд людей.
Уявіть що завтра у вашої ІТ компанії новий власник. І він збирає усіх і каже: ООП — це найбільше зло у світі! Усі баги софта тільки тому, що девелоперів вчили цьому поганому ООП. З цього моменту ООП у нашій компанії — заборонено. Усі повинні вивчити фракціонувальне програмування і використовувати тільки чисті функції. Усе інше — від нечистого, і це — єресь за яку я особисто буду карати!
Кому не подобається — будь ласка збирайте речі і на вихід прямо зараз. Можете вважати що ви ніколи у нас не працювали. Інші зараз ідуть — і починають усе переписувати на чисті функції. Ніяких винятків не може бути! Чистота кода — наше усе.
Готові відкинути увесь свій досвід аби навчитися мовам майбутнього? Чи будете як 1С-десссиденти ховатися і підбирати рештки роботи?

Готові відкинути увесь свій досвід аби навчитися мовам майбутнього?

Конечно. Ведь ООП — это и вправду говно.

Звичайна малороска, майже енциклопедійна. Насправді, велика персональна трагедія — втрата національної ідентичності. Це як втрата стержня навколо людина відбудовує свій світогляд, особистість, цінності. Національна свідомість — скелет на котрому будується вся конструкція власного «Я» і я не заздрю тим, хто її втратив. Але така ціна за небажання вбити в собі раба-малороса, небажання мінятись та боротись в першу чергу із власною поневоленістю в голові.

В українському геймдеві не місце таким псевдо-журналістам як ви, пане Іван Сорочан. Цей ваш допис — рівень проросійських говнопабліків, вибачте за мій французський. Обурює, що людину, яка зробила одну з найвизначніших ігор про війну в Україні (загугліть What’s up in the Kharkiv bomb shelter), поливають помиями власні співвітчизники, охочі до скандалів та дешевої слави. Втішає тільки, що таких нікчем як ви історія швидко забуде, а от доробки Дарії продовжать прославляти український геймдев у світі.

То, как вы выворачиваете наизнанку мои слова, приписываете мне то, что я не говорила, то, как вы беситесь на то, что с поведением людей, поддерживающих дискурс национальной гыдности — обожемой! — я не согласна, как нападаете за то, что у меня есть своя точка зрения, как игнорируете то, что я для этой страны делала (как активистка и волонтер, в рядах других активистов и волонтеров), — это всё не про меня, а про вас и ваши личные травмы или желание легкой славы. И смешно, и испанский стыд за таких соотечественников.

Вообще, могли бы и заанонить человека, которому я отвечала на коментарий. Он-то вроде как здесь ни при чем.

Так говормте будто я часть украинского геймдева:)) Таааак ломлюсь в него, аж бедная ссусь от натуги😂

Кто бы в Украине написал о разработчице битси-игр, если бы эта разработчица не сделала что-то скандальное.
При этом о моей проукраинской игре (dahuanna.itch.io/...​in-a-kharkiv-bomb-shelter) писали в Gamedeveloper (www.gamedeveloper.com/...​in-a-kharkiv-bomb-shelter), The Guardian (www.theguardian.com/...​es-about-russias-invasion), игра года по версии Indiegamesplus (indiegamesplus.com/...​n-a-kharkiv-bomb-shelter), и в нее играли в мире больше людей, чем во многие другие украинские игры. Ситуация полна абсурда и не говорит в пользу факта наличия интеллекта у некоторых украинцев.

Также хочу обратить ваше внимание на то, что недавно принимала участие в геймджеме украинских визуальных новелл, наша команда выпустила ВН в жанре антиутопия. «Прощавай, Оазо!» скоро будет локализована на английский — смотрите на моем итче. @dahuanna

dahuanna.itch.io/goodbyeoasis

А вот таплинк со ссылками о моей актуальной деятельности taplink.cc/dahuanna там же есть мой сайт-портфолио

С любовью и насмешкой, Dahuanna

Типу гарний спеціаліст не може бути людиною-лайном.

«Когда нас выгоняли на митинги в поддержку сначала Ющенко, потом Януковича. Последний покупал наших родителей деньгами, школьными дневниками для нас, пенсионеров — гречкой...»

Виходить, що ви продали своє Конституційне Право свободи слова за гроші?

s.dou.ua/storage-files/game4.jpeg
Якщо Україна для неї ніхто і ніщо, пусте слово, пустий звук, то що вона робить в Украиїні?
Нехай валить туди, де не буде злих львівьян та українців, від яких вона стільки натерпілась.

Мне все равно на ее рекомендации. Есть факты, Resolution adopted by the General Assembly on 2 March 2022 2. Deplores in the strongest terms the aggression by the Russian Federation against Ukraine in violation of Article 2 (4) of the Charter;
а вот травить или хейтить человека не надо. Мы цивилизованные люди. У нее нет возможности выйти из гражданства Украины без получения другого гражданства

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Як мене бісить коли жителі Крима і Донбасса розказують про якийсь треш із 90-х і 2000-х який відбувався по всій Україні і всі жителі України від нього страждали, но вони розказують це так, ніби весь цей треш відбувався лише з ними (беззаконня, низькі зарплати, погані дороги, і т.д. і т.п.), ніби жителі решти України в цей час тут жирували як кіт в сметані.

Согласен. И после этого они ругают протесты в 2013. То есть, осознают, что жили плохо, но были против майдана.

Отвали на*** от жителей Донбасса и Крыма, жалкая ты сопля.

Это же секта свидетей 8 летнего долбления бомбасса. У них всё, что касается преступлений рашки — невсетакоднозначно.

Типовий «голас бамбаса»

Не вижу ничего такого, что бы вызвало у меня отторжение, оправдание российской агрессии, например. По поводу Бучи, лично я руководствуюсь знаниями, а не верой. Можно посмотреть отчёты с доказательствами, там четко прослеживается убийство жителей российскими войсками. Однако оправдания или глумления над трагедией опять же не видел у этой мадамы.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Скандал намагається роздмухати саме автор статті. І, здається, одною статтєю все і закінчиться.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Знаю багато ватнющих людей
на синьор+ позиціях в Києві

От ніколи не бачив такого, якось пощастило. Бачив парочку мовчунів, в яких палилась позиція «нє всьо так однозначно». Але частіше то просто були дауни, що могли за Чічєріну впрягтись в розмові. Був один з Криму ще, який мовчав, а потім (в 2014) одразу переїхав в Рашку. Ще знаю, що міг одногрупник, який тут одного разу ватний треш написав році в 17му (а його прийняли за лахто-бота на повному серйозі, лол) — в люксофті працював, але де він саме зараз і що зараз каже/думає — не знаю.

чувак твій комент смішний, в тому сенсі, що спочатку кажешь що «такого не бачив» а потім перераховуєш достатньо таких випадків :)

Ну, один поїхав, другий — хз де, і пара-трійка — скоріше валєнки, ніж вата.
А так, щоб «багато», та ще й на «референдумі» були, та ще й «ватне ком‘юніті в кожній компанії» — такого не бачив.

Більше за все мене дивує відношення всіх оцих людей до країни, як до якогось створіння, наділеного інтелектом, волею та свідомістю:
— «що дала мені ця країна?»
— «країна вигоняла мене на мітинги за Януковіча!»
Ніби країна — це жербельковт, а ви — його раби. Хто саме вас вигоняв, та чому ви йшли? Мене намагались відправляти на якісь мітинги, коли я жив у Донецьку. Я просто казав «я не пійду».
Мене намагались змусити оформити річну підписку на газету Лук’янченко (мер Донецька), бо «всі мають оформити, це кожен рік так перед новим роком». Підозрюю, що мер так на новорічні свята на подарунки та корпоратив гроші збирав, бо газету ту ніхто ніколи не бачив. Я просто відмовлявся, і все.
Але Даша чомусь йшла на мітинги, купувала газети, а тепер якась «країна» (не Лук’янченко, не Януковіч) їй щось винна чомусь. Мабуть хтось зі Львова мав приїхати в Донецьк, піти до Лук’янченка та сказати: «Ні, Даша з Донецька не буде купувати вашу газету!». Чи якась «країна» мала щось для цього зробити, типу ... хто? Можливо якийсь поліцейський мав прийти й сказати: «Ні, не можна виганяти Дашу на мітинг!». Але ж для цього Даша мала б звернутись до поліції, у разі якщо її хтось примушував йти на мітинг. Та підозрюю, що Даша навіть не намагалась ніколи сказати «Ні».

Тут зависит на кого она там работала. Там мог быть вариант: или иди на митинг, или за ворота. Особо активных из Донецкой области выгоняли ещё задолго до 2014 года.

Я из Антрацита, говножор ты. Конечно, неосведомленные подростки, на которых всем насрать, имели выбор, как же) прежде, чем писать, нужно дважды подумать.

така лажа була по всій країні, коли дітей виганяли на площі і строїли в шеренги, бо мав бджоляр приїхати, а ці діти ходили обліплені цими ***чими стрічками
як згадаю, то аж дико стає, бо зараз в школах нічого не змінилось і цей Совок нікуди не пішов

Підписатись на коментарі