×

Чи будете ви бойкотувати нову «Байонетту»?

Колишня акторка озвучування «Байонетти» Гелена Тейлор нещодавно закликала шанувальників бойкотувати майбутню гру для Nintendo — Bayonetta 3. Виконавиця каже, що відмовилася від ролі в новій грі через гонорар: за озвучення головної героїні їй запропонували $4000.

За словами Тейлор, франшиза Bayonetta заробила приблизно $450 мільйонів, це без урахування мерчу. Акторка додає, що навчалася задля свого фаху сім з половиною років — і такий гонорар за її роботу принизливий.

«Товстосуми знімають всі вершки, а нам залишають гнилі крихти... Я не боюся угоди про нерозголошення. Я навіть не можу дозволити собі керувати машиною, що вони збираються робити, забирати мій одяг? Хай щастить», — підсумувала Тейлор.

Студія Platinum, яка розробила гру для Nintendo, казала, що в новій частині Байонетту озвучить інша акторка — Дженніфер Гейл, попередню замінили нібито через «певні обставини». Виконавчий директор Platinum також заявив, що твердження Тейлор неправдиві, але офіційного коментаря від студії поки немає.

Тим часом нова акторка озвучування опублікувала свою заяву щодо цієї ситуації. Вона попросила аудиторію пам’ятати, що «ця гра була створена цілою командою працьовитих, відданих своїй справі людей», тож сподівається на неупереджене ставлення до Bayonetta 3.

Вам як здається, такі гонорари акторам — це достатній привід для бойкоту гри?

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не буду бойкотувати, якщо там буде українська озвучка. Бо я ж саме її буду слухати, а на англійську версію взагалі буде фіолетово. А от якщо все ж таки доведеться грати у англомовну версію і голос нової акторки буде неприємний — доведеться бойкотувати. Але не з політичних/соціальних причин, а чисто з особистих/геймерських.

З t.me/oldboi_ua/2595:

У звіті Bloomberg стверджується, що розробник намагався найняти Тейлор «щонайменше на п’ять чотирьохгодинних сеансів», кожен з яких коштував б від 3000 до 4000 доларів США.
Bloomberg також заявили, що переговорна команда Тейлор хотіла від Platinum Games шестизначну суму.

«якісь 4 тисячі», але є ньюанс....

цікаво який там обєм роботи. 4к наче і мало, але якщо до цього проекту вона була нонеймом, який зараз монетизує свою відомість, то дурня була відмовлятися, та ще й просити бойкутувати проект, через те що тобі не погодились платити не ринковий прайс.

edit: схоже це справді мало, і її не хотіли звільняти напряму, тому запропонували малий гонорар щоб вона злилась.

Кажуть що 4к то за 4 годинний робочий день. мало бути 4-5 днів =16-20к. Звичайна ціна за 4г — 900. Бажана для неї ціна була — значно більше, мабуть людина думала що саме вона причина популярності франшизи.

дурня була відмовлятися, та ще й просити бойкутувати проект, через те що тобі не погодились платити не ринковий прайс.

покоління сніжинок

Нормальна така сніжинка 1969 року народження)

це така реклама ніким не чутої байонетти? це тіпа як Маском...

та чо, досить відома гра. щось подібне до Devil May Cry.

Тесла теж відома досить, але я її теж байкотую, а тепер і причина є

Ну, якби тесла коштувала 60 баксів, я не думаю, щоб ви її бойкотували б)

а її утримання? вона ж їсти хоче

з.і.
думаю, що із заявами Маска, що Гелени — такий собі PR, нагадати про себе та набрати клікбейтів

Та не так вона багато їсть же)
ну заяви Маска — чистої води лобізм для власних потужностей. А от у Гелени, я вважаю, образа на Платінум.

то не вона, а озвучений аватар
з.і.
за рекламу щось доу отримує?

рынок решает, не нравится гонорар — не работай
а сколько заработала вся франшиза это вообще не ее собачье дело

Platform(s): Nintendo Switch

Викреслюємо © :)

т.е. подождите чувиха подписала контракт и согласилась с условиями гейм студии, а теперь постфактум, пытается запрыгнуть в уплывающий корабль.

Приступая к новому проекту, я каждый раз подписываю бумаги о неразглашении и о том что вся интеллектуальная собственность которую я создал не принадлежит мне. Таким образом я конкурирую среди других таких же мамкиныхпрограммистов и получаю за это деньги. Я более чем уверен, что у неё был аналогичный контракт.

Начни она раскачивать лодку на этапе подписания контракта её бы послали лесом в самом начале.

Как по мне более здраво было бы бойкотировать таких как она и оставить её без работы.

Я и старые бойкотирую. Теперь буду бойкотировать сразу три.

Але якщо йти за дискурсом пані Тейлор, то можна подивитися на це з іншого боку: вона десять років допомагала створювати образ Байонети. На моє переконання, саме цей образ допоміг заробити студії та видавцю 450 мільйонів (ну, не механіками ж ця гра бере свого користувача).

А тут їй кажуть: це все дуже класно, але тепер ми вам платимо за всю гру 4 тисячі баксів. «Не подобається? Алівідерчі!». Коли така ситуація була з чуваками з Активіжну їх всі вважали героями. Хоча вони дійсно зробили так, як ви кажете — почали створювати свої ігри. Та вона актор озвучки, в неї так не вийде. І це все ж трохи... не дуже по-людськи. Хоча зараз треба враховувати заяву Шраєра, який каже, що то було лише за одну сесію озвучки.

Окрім того, а чому не треба жаліти ображених? Вибачте, але ми теж в певному сенсі ображені. Он до Plague Tale: Requiem повернули россубтитри, Блізи банять гільдії з проукраїнськими назвами, EA не робить українську локалізацію. І ми на це усі публічно жаліємося. Так шо типу, забити на те, що нам не подобається? Типу — не подобається, шо у Plague Tale россубтитри, зробіть свою Plague Tale. Така логіка?

На моє переконання, саме цей образ допоміг заробити студії та видавцю 450 мільйонів

Якщо це так, значить без неї третя серія буде провальною.

вона ж погодилась на ці умови, ні?

Так в тому ж і фішка, що ні. Там у твіторі була ціла епопея, де фанати казали, що не уявляють Байонети без Тейлор та постійно питали в неї, чи буде там в грі її голос. А вона лише казала, що не може відповісти на це тощо. На початку жовтня голова Платінуму заявив, що її замінили через «різні обставини». Тобто про це стало відомо лише за пару тижнів до релізу.

зробити висновки (сподіваюсь, навчитись чомусь новому з отриманого досвіду), і йти далі.

Я не думаю, що це реально. Уявіть — вам пишуть фани та кажуть, як важлива ваша робота, що Байонета без вас не Байонета. А ви просто лишаєте ці десять років позаду через змінене ставлення до образ та йдете. Ну, так не буває ж)

Слушно. Але це приводить нас до класичної дискусії про те, чому людина — нераціональна істота. І, на жаль, ця нераціональність притаманна будь-кому. Просто предмет нераціональності у кожного різний.

Для початку треба перших дві пройти, а потім вже колись і третю куплю :)

Підписатись на коментарі