Політична стратегія про війну в Україні. Оновлення Power & Revolution: Geopolitical Simulator
На фоні проблем з електропостачанням стало цікаво, а скільки у Стімі ігор про керування електростанцією чи АЕС. Заліз подивитися і натрапив на дещо значно цікавіше. Є така французька компанія Eversim, що спеціалізується на створенні симуляторів політики. І от у цієї студії є гра Power & Revolution: Geopolitical Simulator. В ній гравець виступає у ролі глави держави чи лідера опозиційної партії, розв’язую політичні, економічні, соціальні та військові проблеми. Така собі Civilization для тих, хто хоче трошки більше зануритися в державоустрій.
Гру випустили у 2016 році, але розробники її періодично оновлюють, додаючи актуальні події. Наприклад, у 2019 там з’явився більш потужний екологічний блок та тренд на зростання популізму, а у
«При виборі сценарію за Україну — врятуйте країну, граючи за саму Україну та одну чи декілька країн НАТО протистоячи наступу російських танків, підтримуючи українську армію, вимагаючи фінансових санкцій проти росії, приймаючи біженців, роблячи президента росії непопулярним в очах людей або шляхом впливу на Китай», — зазначається у описі ігри на Стім.
Розробники також пишуть, що симуляція конфлікту вимагала нових можливостей і розширення різних аспектів:
- доступу до баз союзників;
- забезпечення зброєю;
- підрахунок втрат і вартості війни;
- мирний договір з поділом завойованих регіонів;
- вплив втрат солдатів на популярність лідера;
- поведінка країн в умовах війни;
- краще включення економічних ембарго та їх вплив на ціни;
- впровадження фінансових санкцій та їх наслідки та можливість впливу на лідерів;
- приймаючи біженців.
Загалом, весь порядок денний, яким з лютого живуть Українці. Подивився кілька ігрових сесій на Ютубі — виглядає трошки кумедно, хоча цікаво. Є певний «клюквений» вайб, а президента Зеленського звуть Владіслав. Як вам оновлення? Грали б у таке?
3 коментарі
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів